۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
دیدار هنرمند مطرح کشور با مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان؛

غلامرضا صنعتگر عضو داوطلب هلال احمر شد

غلامرضا صنعتگر، خواننده مطرح کشور با حضور در دفتر مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان با مهندس مختار سلحشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ مختار سلحشور در این دیدار اظهار کرد:ویروس کرونا اتفاق غیرقابل پیش بینی بود که کشورهای پیشرفته دنیا را به شدت درگیر کرد و حل این مشکل وابسته به همکاری اجتماعی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی گفت:بیماری کرونا به سلامت و اقتصاد جامعه ضربات جبران ناپذیری وارد کرده که برای گذر از این بحران باید شکل زندگی را تغییر داد.

وی با اشاره به جایگاه ویژه موسیقی در جامعه تصریح کرد:کار هنرمندان جاودانه کردن لحظات است که اجرای غلامرضا صنعتگر در وصف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اثری ماندگار را خلق کرد.

غلامرضا صنعتگر، هنرمند مطرح کشور در این دیدار اظهار کرد:از زمان شیوع کرونا جمعیت هلال احمر در تمام صحنه ها حضور و نقش بسزایی در کنترل ویروس کرونا داشته است.

وی گفت: جمعیت هلال احمر همواره پای به پای کادر درمان وپلیس درامر مقابله و پیشگیری از ویروس همکاری داشته که این تلاش ها کمتر نمود داشته از این رو سعی کردیم به واسطه رسانه و فضای مجازی در کنار اعضای جمعیت هلال احمر باشیم.

این هنرمند در پایان ضمن قدردانی از اقدامات هلال احمر در زمان بروز مشکلات و حوادث  به عضویت جمعیت هلال احمر استان هرمزگان درآمد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments