۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲

غربالگری ۵ هزار آتش نشان در تهران

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: تاکنون 5 هزار آتش‌نشان غربالگری شده‌اند و خوشبختانه تاکنون هیچ ابتلا و فوتی در خصوص کرونا ویروس نداشته ایم.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت) مهدی داوری دولت‌آبادی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران در نشست خبری مجازی با اشاره به اقدامات این سازمان پس از شیوع کرونا ویروس گفت: اگرچه تجربه کمی برای مقابله با کرونا ویروس در دنیا وجود داشت اما ما به جرأت توانستیم تجهیزاتمان را آماده کنیم.

وی با بیان اینکه همزمان با آغاز اعلام رسمی شیوع بیماری حدود ۱۵۰ دستگاه انفرادی در نقاط مختلف شهر حضور پیدا کرده‌اند، اظهار داشت: ما با این دستگاه‌ها معابر، پایانه‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی، ایستگاه‌های اتوبوس، بازار و پاساژهای تهران را ضدعفونی کردیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران با تاکید بر اینکه تاکنون ۵۰۰۰ آتش‌نشان غربالگری شده‌اند، گفت: خوشبختانه تاکنون هیچ مورد فوتی نداشته ایم. همچنین فردی که تست کرونای آن مثبت شده باشد هم نداشته‌ایم اما تعدادی به علت علائم مشکوک شناسایی شده‌اند.

داوری با اشاره به موادی که برای ضدعفونی تهران از آن استفاده می شود، افزود: ما از دو محلول آب‌ژاول و آب اکسیژنه استفاده می کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments