۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳

عنوان اسطوره برای توصیف رحمان کم است

نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: هرچقدر بخواهم راجب سیامند رحمان صحبت کنم، کم است، از نظر من عنوان یک پدیده، قهرمان، پهلوان و اسطوره برای او کم است و زبان از توصیف رحمان قاصر است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سیما لیموچی، نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک با اشاره به اقدام کاشت نهال به یاد سیامند رحمان در گفتگو با خبرنگار برنا بیان کرد: درگذشت سیامند رحمان به جامعه ورزش تسلیت می‌گویم، این اتفاق برای همه ما بسیار ناباورانه بود. کمیته ملی پارالمپیک، کمیته ملی المپیک، جامعه ورزش کشور و جهان برای سیامند ناراحت شدند. انشاالله روح او در آرامش باشدو برای خانواده او آرزوی صبر دارم. سیامند رحمان یک فرد کاملا خاص و پدیده بود و برای همیشه خواهد ماند، بعید می‌دانم دنیا دیگر کسی مانند سیامند رحمان را داشته باشد.

وی افزود: او جدا از قهرمانی، مدال‌آوری و نخبه بودن از نظر فنی در ورزش، نکته‌ای که همه در ایران و جهان در حال حاضر به آن می‌پردازند، این است که سیامند رحمان از نظر شخصیت، رفتار و اخلاق مناعت طبع و فروتنی بسیار بالایی داشت و انگار نه انگار در سنی بسیار پایین دست‌آوردهای عظیمی‌برای دنیا کسب کرده بود.

لیموچی اظهار داشت: زدن ۳۰۰ کیلو گرم وزنه کاری نیست که فقط برای کشور ما باشد، او یک پدیده بود. زمان فینال رقابت‌های رحمان، جمعیت بسیار عظیمی‌برای تماشای کار فوق‌العاده او می‌آمدند. وقتی اسم او را اعلام می‌کردند، هیاهویی که مردم ایجاد می‌کردند، به نظرم باعث می‌شد هر ایرانی به خود افتخار کند که همچین اسطوره و فرزندی را در کشورمان داریم.

نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: من هرچقدر بخواهم راجب سیامند رحمان صحبت کنم، کم است، از نظر من عنوان یک پدیده، قهرمان، پهلوان و اسطوره برای او کم است و به نظر من زبان از توصیف رحمان قاصر است. ناراحتی و غمی‌که در کمیته ملی پارالمپیک وجود دارد واقعا در کلمات و جملات نمی‌گنجد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x