Friday 28 February 2020 | جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
بازدید: 39

عملیات برف روبی با ۲۴۵ دستگاه ماشین تخصصی انجام می‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تلاش شبانه روزی برای پیشگیری از یخ زدگی معابر با استفاده از ماشین آلات نمک پاش خبر داد.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت)، علیپور از آمادگی بالای سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برای یکشنبه برفی پایتخت خبر داد و اظهار داشت: به صورت معمول اقدامات و برنامه‌ریزی‌های ستاد هماهنگی مناطق از دو ماه گذشته و پیش از شروع بارش‌ها انجام می‌شود و درحال حاضر ستاد برف روبی و مناطق به ماشین آلات تخصصی و نیروهای خدماتی مجهز هستند.

وی با بیان اینکه طبق روال گذشته، کلیه ماشین آلات تخصصی این سازمان از شب پیش از بارش در حالت آماده باش قرار دارند، اظهار کرد: از خودروهای نمک‌پاش و برف روب به عنوان ماشین آلات تخصصی و ضروری برای پاکسازی معابر اصلی استفاده می شود.
به گفته علیپور؛ از روز گذشته ۲۲۲ دستگاه ماشین آلات تخصصی در تمامی مناطق آماده‌ بودند اما با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته و گزارش های هواشناسی از سایت های برف روبی پشتیبان استفاده شد و شب گذشته ۲۴۵ دستگاه ماشین آلات در محل‌های مشخص واقع در مناطق ۲۲گانه مستقر شدند تا مشکلی برای تردد در معابر اصلی و بزرگراهی ایجاد نشود. همچنین تیم‌های کمکی و پشتیبانی در ستادهای هماهنگی مناطق حضور مستمر خواهند داشت.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان اینکه برف روبی و نمک پاشی بعد از اتمام بارش برف هم ادامه خواهد داشت، گفت: تا به این لحظه در مناطق شمالی و جنوبی پایتخت کلیه معابر فعال و غیرمسدود هستند. همچنین با توجه به احتمال اتمام بارش در ساعات پایانی امروز و برودت هوا و به منظور جلوگیری از یخ‌زدگی، ماشین آلات نمک پاش از امشب اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of