۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

علی نژاد: سفر وزیر ورزش برای دیدن فینال لیگ قهرمانان قطعی نشده

معاون وزیر ورزش گفت: هنوز سفر وزیر به قطر قطعی نیست و بستگی به شرایطی دارد که میزبان فراهم می‌کند و اینکه مسایل قرنطینه مناسب باشد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت مهدی علی نژاد در حاشیه فینال لیگ برتر کشتی فرنگی در جمع خبرنگاران گفت: برگزاری مسابقات لیگ به تیم‌های ملی ما خیلی کمک می‌کند و برگزاری این مسابقات باعث شد که کشتی که دچار رخوت شده بود خارج شود. مسابقات لیگ خیلی خوب بود. ما خیلی زود المپیک را در سال ۲۰۲۱ داریم و لازم بود کشتی ‌گیران تنه به تنه هم بخورند و باعث افتخار است که در این شرایط فدراسیون کشتی توانست مسابقات را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز کند.

وی افزود: خوشبختانه اکثر لیگ‌های ما مجوز برگزاری را دریافت کرده‌اند. لیگ‌های والیبال، بسکتبال و هندبال ما در حال برگزاری است. رشته‌های رزمی نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از بهمن ماه برگزار خواهد شد. برگزاری لیگ‌ها باعث رونق ورزش کشور می‌شود. می‌دانید که ورزش باعث نشاط ملی و تندرستی و حتی مبارزه با کروناست والبته با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی.

معاون وزیر ورزش در موردد اینکه رشته‌های رزمی هم لیگ‌هایشان آغاز می‌شود، گفت: بله مجوز برگزاری مسابقات داده شده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی لیگ‌های رشته رزمی هم برگزار می‌شود.

علی نژاد در مورد اینکه وزیر ورزش برای دیدن فینال لیگ قهرمانان آسیا به قطر سفر خواهد کرد یا نه گفت: هنوز این سفر قطعی نیست وبستگی به شرایطی دارد که میزبان فراهم می‌کند و اینکه مسایل قرنطینه مناسب باشد و هنوز سفر وزیر به قطر قطعی نشده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments