۰۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸

علی نژاد: تیراندازی بسیار موفق عمل کرده است

معاون وزیر ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تیراندازی که صبح امروز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد گفت: با حمایت و همدلی بیشتر مدال المپیک دور از دسترس تیراندازی نیست.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مهدی علی نژاد در پایان این مجمع گفت: تیراندازی یکی از فدراسیون های مهم و المپیکی کشور است که در المپیک گذشته به مدال هم نزدیک شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: دادگر و همکارانش در فدراسیون تیراندازی با کمک هیات های استانی تلاش زیادی داشتند و با کسب شش سهمیه المپیک موفق عمل کردند. البته اگر مسابقات به دلیل کرونا متوقف نمیشد این امیدواری وجود داشت که تعداد سهمیه های تیراندازی در المپیک از این هم بیشتر شود.

او ادامه داد: تیراندازی از فدراسیون هایی بود که پویایی داشت و در اولین فرصت بعد از کرونا تمرینات تیم ملی را شروع کرد و متوقف نشد.
علی نژاد تاکید کرد: قهرمانان ارزنده ای در تیراندازی داریم که باید از آنها حمایت شود. امروز پرداخت حقوق شش ماه دوم ورزشکاران المپیکی توسط کمیته ملی المپیک انجام شد و حمایت های وزارت ورزش هم ادامه دارد.

او در پایان گفت: فرصت زیادی تا المپیک نمانده و هرچند دنیا درگیر کرونا است اما مردان سخت در روزهای سخت مشخص می شوند. مدال المپیک برای تیراندازی دور از دسترس نیست. تیراندازی ورزش وابسته به تجهیزات است که دشورای های مضاعف نسبت به خیلی از ورزش ها دارد. قطعا وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت ویژه از این رشته خواهد داشت تا با یک همدلی بیشتر به هدف نزدیک تر شویم

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x