۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۲

علی موسوی: مسابقه نیمه نهایی مهمتر از فینال است

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال با هوش نباشد گل گهر می تواند خطرناک باشد چون آنها تیم دست و پا بسته ای نیستند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت، سیدعلی موسوی در گفتگو با فارس، در خصوص دیدار استقلال و گل گهر سیرجان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:

دیدار استقلال و گل گهر سیرجان؟

استقلال تیمی است که همیشه در طول فصل طرفدارانش از آن قهرمانی می خواهند. شاید ۲ جام نه ولی آنها حداقل یک جام را می خواهند و به همین دلیل حالا در جام حذفی تیم باید حتما قهرمان شود.

درست است استقلال لیگ را از دست داده اما می تواند در جام حذفی قهرمان شود. الان بهترین فرصت برای کادر فنی است که این جام را به طرفداران هدیه بدهند. خارج از تقابل قلعه نویی و مجیدی مهم نام و آوازه استقلال است که همیشه در جام حذفی پر افتخار بوده و این موضوع به گل گهر سیرجان چربش دارد. البته اگر استقلال با هوش نباشد گل گهر می تواند خطرناک باشد چون آنها هم تیم دست و پا بسته ای نیستند.

تقابل مجیدی و قلعه نویی که در این ۲ سال اخیر همیشه به سود سرمربی استقلال به پایان رسیده است

قبل از شروع بازی استقلال همیشه برنده است چون نام و آوازه این تیم باعث ترس حریفان می شود. اگر این تیم در لیگ ببازد ۳ امتیاز بیشتر از دست نمی دهد  اما اگر در جام حذفی استقلال بلغزد مطمئنا یک جام را از دست می دهد و باید خیلی باهوش باشد.

مسابقه نیمه نهایی حتی مهمتر از فینال است. تمام فکر اعضای استقلال باید بازی به بازی باشد. اگر استقلال به فینال صعود کرد و مثلا به فولاد خورد فینال خیلی خوبی در پیش داریم اما اگر به ملوان بخورد کار کمی راحت تر است چون ملوان تیم سالهای گذشته نیست و در صورت صعود به فینال می شود قهرمانی استقلال را پیش بینی کرد.

باشگاه باید چه سیاستی در فصل نقل و انتقالات در پیش بگیرد؟

توصیه های ما را هیچکس جدی نمی گیرد چون خودشان هر کاری می خواهند انجام می دهند. اگر حتی تمامی این بازیکنان بمانند و مصدومانش را هم در نظر نگیریم کار در لیگ قهرمانان آسیا سخت است. این تیم باید حفظ و تقویت شود. اگر چند بازیکن به استقلال اضافه شود می شود نتایج آبرومندانه ای گرفت. وقتی می خواهیم در لیگ قهرمانان بازی کنیم حتما باید بازیکن بزرگ جذب شود. شما ببینید که استقلال بازیکن بزرگ و خارجی خریده اما تاثیرگذاری صد در صدی ندارد.کشورهایی مثل ژاپن و کره بازیکنان خوبی می خرند و تیم های آنها در لیگ قهرمانان با یکی دو بازیکن خارجی کار را برای همه سخت می کنند. به نظرم اگر همین بازیکنان را حفظ کنند هنر کرده اند، همین نفرات را حفظ کنند بازیکن جدید از مدیران باشگاه نخواستیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments