۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۳

علیپور: مشکلات طبیعی است، فرصت دهیم پرسپولیس به آرامش برسد

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد پرداخت بدهی‌های بین‌المللی باشگاه هم در هیات مدیره صحبت کردیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت محمد علیپور بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز جلسه‌ هیات مدیره باشگاه بود و اعضای جدید حضور داشتند و مدیرعامل محترم هم گزارشی از وضعیت باشگاه و موضوع های مهم باشگاه ارایه کردند. تصمیم‌هایی که لازم بود و برنامه‌ ریزی‌هایی که لازم است بحث کردیم و تصمیم‌های خوبی گرفتم و ان‌شاءالله روند روبه جلو باشگاه وضعیت بهتری پیدا کند.

عضو هیات مدیره باشگاه در مورد پرداخت مطالبات بدهی‌ های بین المللی باشگاه و احتمال بسته شدن پنجره همزمان با نقل و انتقالات به خاطر بدهی بودیمیر و دستیار کالدرون عنوان کرد: همین ها را بحث کردیم و قبلا هم این مسایل بود و تصمیم‌های خوبی گرفته شد. در مورد برانکو و … هم این بحث ها بود و مدیرعامل و هیات مدیره محترم باشگاه به دنبال تامین منابع و حل مشکلات هستند. باشگاه در حال فعالیت است و سمیعی مدیر باشگاه خیلی زحمت می‌کشد و اعضای جدیدی هم به هیات مدیره باشگاه اضافه شده‌اند دارند فعالیت می کنند تا مشکلات مالی حل شود.

وی در مورد وضعیت انتقال ترابی عنوان کرد: من اطلاعی ندارم و از کادر فنی در این مورد سوال کنید.

علیپور در مورد فضای مورد نیاز یحیی گل محمدی برای آرامش گفت: بله حتما تیم باید آرامش داشته باشد و در جو آرام بازی کند و مطمئن باشید که پرسپولیس رو به جلو حرکت می‌کند و همه سعی می کنیم پرسپولیس اقتدار داشته باشد. طبیعی است که برد و باخت برای همه تیم ها وجود دارد. گاهی در خانه‌مان هم مشکل پیش می‌آید و طبیعی است. فرصت بدهید تیم حرکت کند و آرامشش را به دست بیاورد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x