۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

علیرضا کریمی: وقتش رسیده قهرمان جهان شوم/ برای کاکس آمریکایی برنامه دارم

آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم ایران با بیان اینکه برای بردن جی‌دن کاکس آمریکایی در رقابت‌های جهانی برنامه دارد، گفت: تمام هدفم رسیدن به مدال طلای جهان است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) علیرضا کریمی ، درباره آخرین وضعیت خود برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان، اظهار کرد: آخرین روزهای تمرینات پر فشار را در اردوی تیم ملی پشت سر می‌گذاریم و آماده حضور در این رویداد می‌شویم. خدا را شکر تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و آماده حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان هستیم.

آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم ایران افزود: من نیز به غیر از یکی دو اردوی نخست که به علت سرماخوردگی و مصدومیت نتوانستم آنطور که باید خوب تمرین کنم، در تمامی اردوهای دیگر حضور داشتم و در بهترین شرایط ممکن تمریناتم را پشت سر گذاشتم. خدا را شکر شرایط خوبی دارم و امیدوارم در فرصت باقیمانده تا رقابت‌های جهانی به اوج آمادگی برسم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیتی دارد یا خیر، گفت: به هر حال کشتی رشته پر برخوردی است و آسیب‌دیدگی در تمرین و مبارزه نیز جزئی از آن است، اما خوشبختانه آسیب‌دیدگی جدی ندارم و مشکلی برای حضور در رقابت‌های جهانی نخواهم داشت.

دارنده ۲ مدال برنز جهان درباره شرایط تیم ملی نیز خاطرنشان کرد: وضعیت تیم ملی خیلی خوب است و تیم یکدستی داریم. همه بچه‌ها در شرایط خوب روحی و بدنی قرار دارند و امیدوارم در روز مسابقه نیز شرایط به خوبی پیش برود و مشکل خاصی برای کشتی‌گیران پیش نیاید تا مزد زحماتشان را بگیرند.

کریمی در پاسخ به این سوال که با توجه به فرصت کم تا زمان اعزام به رقابت های جهانی مسئولان برای دادن روحیه سراغ کشتی‌گیران آمده‌اند یا خیر، گفت: در حق کشتی همیشه ظلم و اجحاف شده و رسیدگی به کشتی‌گیران هیچوقت خوب نبوده است. همیشه هم شرایط همینطور بوده و گلایه هم فایده‌ای ندارد.

آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم درباره کار سختش در رقابت‌های قهرمانی جهان و اینکه آیا به فکر گرفتن انتقام شکست‌های قبلی از جی‌دن کاکس آمریکایی به عنوان مهمترین رقیبش هست یا خیر، خاطرنشان کرد: تمام هدف من رسیدن به مدال طلاست و دیگر وقتش رسیده که پس از چند سال به مدال طلای جهان برسم. فیلم مبارزات کاکس و دیگر رقیبانم را با مربیان تیم ملی به دقت آنالیز کرده‌ایم و با نقاط ضعف و قوت آن‌ها آشنا هستم. برای بردن کاکس برنامه دارم و می‌شود او را با برنامه درست شکست داد.

کریمی در پایان گفت: کار بسیار سختی در رقابت‌های جهانی داریم و همه با تمام توان عازم این رقابت‌ها می‌شوند. ما نیز کشتی‌گیران بسیار خوبی داریم که ماه‌هاست زحمت می‌کشند تا در این رویداد موفق شوند. از همه مردم می‌خواهم برای تیم ملی دعا کنند تا آن‌ها را خوشحال کنیم و با دست پر به ایران بازگردیم.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of