۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی:

عقلای جناح‌های سیاسی با تحریم انتخابات مخالفند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عقلای جناح‌های مختلف سیاسی با تحریم انتخابات کاملا مخالفت کردند و حتی نمایندگان فعلی مجلس باید از حضور کاندیداهای بیشتر در انتخابات استقبال کنند.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، محمد جواد جمالی نوبندگانی به صحبت‌های برخی از سیاسیون مبنی بر شرط گذاشتن یا قهر کردن با صندوق‌های رای اشاره کرد و گفت: وقتی که پای منافع ملی در میان باشد، قهر کردن با صندوق رای یک کار ضد منافع ملی و به دور از بلوغ سیاسی است.

وی در ادامه افزود: این افراد بدانند که خواسته یا ناخواسته با این کار خود آب به آسیاب دشمن می‌ریزند؛ چرا که یکی از ستون‌های محکم نظام جمهوری اسلامی‌صندوق‌های رای مردم هستند‌؛ وقتی که خودمان بخواهیم با دستان خود این مسئله مهم را تضعیف کنیم، به نظر من این کار عاقلانه نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: خوشبختانه همه عقلای جناح‌های مختلف سیاسی با تحریم انتخابات کاملا مخالفت کردند و حتی نمایندگان فعلی مجلس باید از حضور کاندیداهای بیشتر در انتخابات استقبال کنند تا اینکه مردم پر شورتر پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

نماینده مردم فسااظهار کرد: ما باید بتوانیم در این شرایط  که دشمن روی مسائل اقتصادی حساب ویژه‌ای باز کرده، بنابراین این انتخابات می‌تواند یک نقطه عطفی  در این شرایط برای کشور باشد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments