۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

عسگری: هنوز چیزی برای من تمام نشده/ بدنبال قطعی کردن سهمیه المپیک هستم

نماینده وزن ۷۵ - کیلوگرم تیم ملی کاراته ایران گفت: هنوز چیزی برای من تمام نشده و تمام تمرکزم را برای قطعی کردن سهمیه المپیک گذاشته‌‌ام.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) بهمن عسگری ، در مورد مبارزات دیروز و راهیابی به فینال لیگ جهانی پاریس اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در کاراته وان پاریس موفق شدم به فینال راه یابم. طی چند سالی که در این مسابقات شرکت می کنم، فقط دو بار حذف شدم و یک بار هم موفق به کسب مدال برنز شدم. اهداف جدیدی برای خود ترسیم کرده و می‌خواهم هر چه جلوتر می‌روم، نتایج بهتری را کسب کنم.

وی افزود: بعد از کسب طلای لیگ سری آ شیلی، در این مسابقات هم به دیدار نهایی راه یافتم. هنوز هیچ چیزی برای من تمام نشده و تمرکزم را برای قطعی کردن سهمیه المپیک گذاشته ام و تلاش می کنم در هر تورنمنت امتیازات خود را افزایش دهم. در پاریس هم موفق شدم با دعای خیر ملت ایران حریفانم را شکست دهم و راهی فینال شوم.

عسگری گفت: امروز واقعا خیلی آماده بودم و رقبا را بدون از دست دادن امتیاز شکست دادم. باید از کادر فنی خیلی خوب تیم ملی و مسئولان فدراسیون برای حمایت‌های خوبی که داشته و دارند، تشکر کنم. امیدوارم این حمایت‌ها بخصوص از سوی وزارت ورزش ادامه داشته باشد تا هر کس لایق است، کسب سهمیه کرده و در المپیک هم موفق باشد. مردم برای موققیت تیم ملی کاراته در پاریس دعا کنند تا از این رویداد سخت سربلند بیرون بیاید.(فارس)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of