۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷

عزیزی خادم: برنامه‌های ما بر توسعه همه جانبه و مستمر فوتبال ملی است

رییس فدراسیون فوتبال در مراسم رونمایی از همراه پروازی تیم ملی فوتبال در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام کرد که صاحب اصلی آن ملت بزرگ و سرافراز ایران است و ما صرفا امانت دار این سرمایه هستیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی فدراسیون، شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال در مراسم رونمایی از همراه پروازی تیم ملی فوتبال در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت:فدراسیون فوتبال و فوتبال ملی یک سرمایه بزرگ‌ اجتماعی است که صاحب اصلی آن ملت بزرگ و سرافراز ایران است و ما صرفا آمانت دار این سرمایه هستیم.

وی ادامه داد: مسئولان فدراسیون در این دوره قدر، ارزش و منزلت این سرمایه را می دانند و تلاش دارند ضمن حفظ و حراست از این سرمایه اجتماعی، با برنامه های درست بر ارزش و اعتبار آن بیافزایند. بر همین اساس سیاست اصلی فدراسیون، هم افزایی و هم گرایی با همه دیگر امکانات و ظرفیت های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و مدیریتی و … برای رشد و اعتلای فوتبال ملی است.

رییس فدراسیون فوتبال خطاب به میهمانان حاضر در این مراسم ادامه داد: پروژها و برنامه های جدید فدراسیون، هر کدام سرمنشاء آغاز تحولات بنیادین و توسعه گرایانه است که به تدریج و یک به یک  و با توکل برخدا و دعای خیر مردم شریف ایران رو نمایی خواهد شد. این پروژه اسپانسرینگ پروازی که امشب با حضور با افتخار شما مهمانان ارجمند و شخصیت های ملی و ورزشی رونمایی می‌شود، صرفا یکی بر برنامه های ما بر توسعه همه جانبه و مستمر فوتبال ملی که در جای خود و در تاریخ فدراسیون فوتبال بی نظیر است.

عزیزی خادم افزود: کشور عزیز ما و ملت بزرگ ما به لطف لایزال الهی چشمه جوشنده فرصت ها و ظرفیت هاست. رویکرد راهبردی ما در فدراسیون فوتبال، شناسایی این فرصتها و ظرفیتها، ایجاد ارتباط و اعتماد متقابل، همکاری سازنده برای خلق ثروت و افتخارات بزرگ برای کشور و ملت عزیز ایران است.

وی گفت: ما اراده کرده ایم تا توکل بر حمایت الهی، برنامه ریزی راهبردی و استفاده از یک تیم نخبه فکری، علمی و مدیریتی، فدراسیون فوتبال را به یک سازمان مدرن، رشد یابنده، چابک، مستقل، کارآمد، افرینشگر ارزش و دانش بنیان تبدیل کنیم‌. ما برای تک تک این سرفصل ها، برنامه ها و پروژه هایی را تدارک دیده ایم. در این میان می‌توان به پروژه های استعداد یابی ملی فوتبال،پروژه های آموزشی و پژوهشی،اخذ استانداردهای مدیریتی VAR،روانشناسی فوتبال،توانمند سازی مدیران فوتبال باشگاهی و ملی، زیر ساخت های IT و پرتال جامع فدراسیون اشاره کرد.

وی در پایان پس از شکر به درگاه الهی از همه حامیان فوتبال ملی در همه دستگاه های عمومی، خصوصی و دولتی، به ویژه شرکت هواپیمایی زاگرس تقدیر و تشکر ویژه کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments