Tuesday 18 February 2020 | سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
بازدید: 90

عدالت با برخورد با مفاسد و رانت برقرار می‌شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دل بریدن از بیگانگان نیازمند برخورد با رانت و فساد است تا از این طریق بتوان عدالت را برقرار کرد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سهیلا جلودارزاده با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: این یک قاعده طبیعی است که دل بریدن از بیگانگان باید اتفاق بیفتد اما مقدماتی لازم دارد. یکی از مقدمات این است که در ابتدا باید مسیرهای خلاف بسته و عدالت برقرار شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس افزود: چنانچه عدالت برقرار شود، بدین معنی که جلوی منابعی که صرف واردات از طریق قاچاق و یا به صورت رانت که هر روز مشخص می‌شود، گرفته شود و هزینه‌ها به عنوان دست‌مایه تولیدکنندگان قرار گیرد، اتفاق بسیار خوبی است که می‌تواند بیفتد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه بد اخلاقی‌ها در بین مجریان امر و مسئولان به مردم انعکاس پیدا می‌کند، ادامه داد: از راننده‌ای که یک مسئول یا مقامی‌را جا به جا می‌کند گرفته تا سایر کارکنانی که در این جریانات هستند، این مساله را می‌بینند، می‌فهمند و انعکاس می‌دهند.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: چنانچه بخواهیم بیانات مقام معظم رهبری در این خصوص انعکاس پیدا کند، باید به طور جدی و واقعی و نه شعار گونه، با مفاسد برخورد و عدالت در جامعه برقرار شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of