۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۸

عبدی: امیری بهترین بازیکن شهرآورد بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در حال حاضر به صدر جدول بازگشته و برای کسب پنجمین جام متوالی دیگر همه چیز دست خود ما است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت تیم فوتبال پرسپولیس در نود و پنجمین شهرآورد پایتخت توانست با تک گل عیسی آل کثیر استقلال را شکست دهد تا پس از چند هفته به صدر جدول بازگردد.

حسین عبدی در گفت‌وگو با ایرنا، در مورد عملکرد تیم مقابل استقلال، بهترین بازیکن شهرآورد، دلایل موفقیت سرخپوشان در این دیدار و شانس قهرمانی پنجم صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

بازی با استقلال چطور بود؟

بازی خیلی خوب، جاندار و محکمی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم و پرسپولیس و هم استقلال فوتبال خوبی از خود در این دیدار ارائه دادند. پرسپولیس در دفاع و در خط حمله عملکرد خوبی داشت و در نهایت توانست به برتری برسد.

بهترین بازیکن زمین از دید شما چه کسی بود؟

به هیچ وجه نباید از عملکرد خوب وحید امیری بگذریم. در هر پستی که کادر فنی از او بازی بگیرد او در خدمت تیم است. گل پرسپولیس هم روی نفوذ او به ثمر رسید. امیری نه تنها در تنها این مسابقه بلکه در چند سال اخیر یکی از بهترین‌های پرسپولیس است.

بهترین بازیکن استقلال چطور؟

مسعود ریگی. او هم عملکرد خوبی در ترکیب تیمش داشت و یکی از بهترین های بازی بود.

درگیری‌ها اما جذابیت این دیدار را کاهش داد؟

در دیدارهای مهم معمولا چنین اتفاقی رخ می دهد اما امیدوارم بیشتر به سمتی برویم که عملکرد فنی تیم‌ها تاثیرگذار باشد. از طرفی باید زیبایی‌های بازی را هم ببینیم. برای مثال در یک صحنه تیم در حمله بود که وحید امیری وقتی مصدومیت بازیکن حریف را دید، توپ را به بیرون زد و این جوانمردی او را نشان داد. در شرایطی که بازیکن حریف وسط زمین در صحنه‌ای مشابه از زدن توپ به بیرون امتناع کرد.

در مجموع حریف هم موقعیت هایی داشت اما شجاعی به خوبی دروازه را نجات داد. این نشان از عملکرد خوب همه بازیکنان دارد که همه در خدمت تیم هستند.

پرسپولیس با برتری در این دیدار به صدر جدول بازگشت.

دیگر برای قهرمانی همه چیز دست خود پرسپولیس است. باید در ادامه لیگ حواسمان را جمع کنیم. فکر می‌کنم اوضاع برای قهرمانی پنجم مهیا باشد.

نقطه قوت پرسپولیس در این دیدار چه بود؟

اگر واقع بین باشیم خط هافبک ما در نیمه نخست آن فروغ همیشگی را نداشت اما خط دفاع و خط حمله خوب بودند. در نیمه دوم اما شرایط بهتر شد و بازی در بیشتر دقایق به نفع پرسپولیس دنبال شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments