۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
با در دست داشتن طوماری با بیش از 7000 امضاء؛

تجمع پرستاران و اساتید دانشگاه آزاد در مقابل مجلس شورای اسلامی!

اعتراض و تجمع جمعی از اساتید و پرستاران دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به همسان‌سازی حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با دانشگاه دولتی در مقابل مجلس شورای اسلامی در حالی که نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی هم در بین تجمع کنندگان حضور داشت!

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت، ظهر امروز یکشنبه ۲۱ دی ماه، جمعی از اساتید و پرستاران دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع و جهت همسان سازی حقوق و همچنین سایر مشکلات این قشر ، بیانیه ای صادر کردند.

خواسته های تجمع کنندگان به شرح ذیل مطرح شد:
«ضمن عرض سلام و تقدیم احترام،
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راستای رسالت و شرافت انسانی خود همواره کوشیده‌اند تا علم، تخصص و تعهد را به یکدیگر گره بزنند و بتوانند جامعه‌ای بالنده در راستای ارزش‌های انسانی بسازند. بدیهی است که تحقق اهداف و آرمان‌های والایی که این دانشگاه دارد نیازمند مساعدت و حمایت تمامی ارکان نظام اسلامی است. اهم خواسته‌های برحق دانشگاهیان در راستای تحقق این اهداف، توجه جدی به برآوردن مطالبات زیر است:
۱- همسان‌سازی حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با دانشگاه دولتی
۲- ساماندهی شخصیت حقوقی و اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی
۳- منظور نمودن ردیف بودجه دولتی برای دانشگاه آزاد اسلامی
۴- اعمال افزایش ۵۰ درصدی حقوق سال ۱۳۹۹ مصوب هیأت محترم امنا
کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور خود را محق می‌دانند تا جهت احقاق حق خود از طریق تمامی مجاری قانونی موجود، اقدامات لازم را پیگیری نموده و این بیانیه جهت اطلاع‌رسانی به مجریان قانون در تمامی حوزه‌هاست.
امضاکنندگان این بیانیه متعهد می‌شوند جهت نیل به اهداف پیش‌گفته از هر گونه مساعدتی دریغ ننموده و همراهی خود را بدینوسیله اعلام می‌دارند.”

در انتها اشاره می گردد ضمن استماع این بیانیه توسط نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و قول مساعدت در پیگیری این موضوع طومار این بیانیه با بیش از ۷۰۰۰ امضاء تقدیم نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گردید.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x