۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

طرح نسخه الکترونیک مزایای بیشماری دارد

با هدف برنامه ریزی مشترک برای اقدامات لازم در زمینه توقف چاپ دفترچه های درمانی، اولین جلسه مشترک بین شعبه یک گرگان و پلی کلینیک امام خمینی (ره) گرگان با حضور معاون خرید راهبردی و اسناد پزشکی مدیریت درمان استان برگزار شد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این جلسه دکتر زینلی معاون خرید راهبردی و اسناد پزشکی مدیریت درمان استان ضمن تقدیر از حضور روسای شعبه و پلی کلینیک و اهتمام آنها به اجرای بهینه طرح گفت: در صورتی می توانیم این طرح را با کمترین مشکل در استان اجرا کنیم که ضمن هماهنگی کامل، در فرایندهای اطلاع رسانی و اجرایی نیز همگام باشیم.

عزت جعفری رئیس شعبه یک گرگان نیز با اشاره به اینکه طرح توقف چاپ دفترچه کمک قابل توجهی در زمینه کاهش مراجعات و نیز کاهش هزینه های سازمان تامین اجتماعی می شود، افزود: بخش عمده کار و فرهنگ سازی به حوزه نسخه نویسی الکترونیک بر می گردد و چگونگی همکاری جامعه پزشکی می تواند تعیین کننده باشد.

دکتر خداپرست رئیس پلی کلینیک امام خمینی (ره) گرگان نیز از اطلاع رسانی در خصوص طرح مذکور گفت و تاکید کرد: این طرح با مزایای بیشماری که دارد بی شک برای بیمه شدگان، سازمان و جامعه پزشکی دارای منفعت خواهد بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x