۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

طرح ظفر ۳ کلید خورد/ کشف ۱۳۳کیلو موادمخدر تنها در محله اتابک

رئیس پلیس پایتخت گفت: تنها ۱۳۳ کیلو مواد مخدر از خرده فروشان اتابک کشف شد؛ البته برای ۴۰ خانه حکم بازرسی گرفته شده بود که این کشفیات از این خانه‌ها بود.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سردار حسین رحیمی‌رئیس پلیس پایتخت در نمایشگاه طرح ظفر سه که در کلانتری ۱۳۲ نبرد برگزار شد اظهار کرد: سومین مرحله طرح ظفر در یک هفته گذشته به مرحله اجرا گذاشته شد و ۷ باند منهدم و ۲۵ قاچاقچی دستگیر شدند که بالغ بر یک تن و ۲۰۰ کیلو انواع مواد مخدر از اینها کشف شد.

وی افزود: در این طرح ۲ هزار و ۳۴۰ نفر از معتادین متجاهر و خرده فروشان جمع آوری و دستگیری شدند.

سردار رحیمی‌گفت: این طرح در محله‌های دره فرحزاد، اتابک، دروازه غار، اطراف میدان امام حسین و … برگزار شد.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: ۵۰ دستگاه خودرو و موتور سیکلت که در امر تهیه و توزیع استفاده می‌شد جمع آوری و کشف شد.

وی گفت: تنها ۱۳۳ کیلو مواد مخدر از خرده فروشان اتابک کشف شد؛ البته برای ۴۰ خانه حکم بازرسی گرفته شده بود که این کشفیات از این خانه‌ها بود.

رحیمی‌گفت: از ابتدای سال بیش از ۳۰ هزار معتاد متجاهر جمع آوری شده است که برخی از این معتادان برای بار چندم هست که دستگیر می‌شوند، ما در تهران ۳۰ هزار معتاد متجاهر نداریم اینکه می‌گوییم ۳۰ هزار معتاد متجاهر دستگیر می‌شود یعنی امکان دارد برخی از اینها چند بار دستگیر شده باشند و داخل آمار حساب شوند.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: با حفظ طبیعت دره فرحزاد باید آن محل را بازسازی کنیم و محل‌هایی که پاتوق معتادین و خرده فروشان شده است را نابود کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments