۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
رئیس پلیس پایتخت مطرح کرد:

طرح دستگیری خرده فروشان مواد مخدر کلید خورد

رئیس پلیس پایتخت گفت: بیم آن می‌رفت که قاچاقچیانی که مراکز تراکم آنها در هم پاشیده شده است، جایگاه‌های جدیدی را ایجاد کنند برای همین طرح ظفر را برای دستگیری خرده فروشان مواد مخدر اجرا کردیم.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سردار حسین رحیمی‌ صبح امروز در حاشیه طرح شناسایی و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر (ظفر) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در طرح‌های مختلفی که برای مبارزه با مواد مخدر در پایتخت به اجرا گذاشتیم سه منطقه مهم شوش، مولوی و دروازه غار را پاکسازی کردیم.

وی افزود: بیم آن می‌رفت که قاچاقچیانی که مراکز تراکم آنها در هم پاشیده شده است، جایگاه‌های جدیدی را ایجاد کنند برای همین این طرح را اجرا کردیم.

رئیس پلیس پایتخت گفت: در این طرح ۲۳۰ حکم قضایی به اجرا گذاشته شد و به ۲۳۰ مخفیگاه قاچاقچیان خرد رفتیم و مواد مخدر قابل توجهی را کشف کردیم.

وی گفت: در این طرح ۳۱۰ نفر از قاچاقچیانی که اکثرا خرده فروش بودند دستگیر شدند و بالغ بر ۸۰۹ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

رحیمی‌ادامه داد: ۲۵ باند دستگیر شدند و ۲۲ قاچاقچی و سرتیم هم دستگیر شدند و ۱۹ منزل هم که آنجا به طور دایم اقدام به فروش مواد مخدر می‌شد را پلمب کردیم و ۱۹ خودرو و موتورسیکلت کشف شد.

سردار رحیمی‌گفت: ۱۳۰۰ نفر معتاد متجاهر، خرده فروش موادمخدر و… دستگیر شدند که از این تعداد ۹۶۸ خرده فروش مواد مخدر بودند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of