۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
با موافقت نمایندگان؛

طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع داده شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ را برای بررسی بیشتر به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع دادند.

به گزارش گروه سیاسی  خبرگزاری سلامت به نقل از  خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۵ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح احکام کلی ویژه ۱۴۰۰ با بازگشت این طرح طبق ماده ۱۵۲ آئین نامه با اکثریت آراء موافقت کردند.

دکتر محمدباقر قالیباف پیش از ورود به دستور توضیح داد: بحث احکام بودجه از موضوعات مهمی است که کمیسیون برنامه و بودجه با زحمت زیاد در ۱۲ بند آن را بررسی کرد و به صحن آورد. تاکنون ۴ بند از آن در جلسات علنی مورد بررسی قرار گرفته و از سوی نمایندگان پیشنهادات، الحاقات و ابهامات زیادی مطرح شد و وقت قابل توجهی از مجلس گرفته شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی کشور و کوتاه بودن زمان جلسات صحن علنی بررسی تمام پیشنهادات وقت زیادی از صحن مجلس می گیرد، بهتر است طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ به کمیسیون برگردد تا پیشنهادات و ابهامات در جلسات کمیسیون بررسی و رفع شود و سپس در صحن علنی مجدد بررسی شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس بازگشت طرح مذکور به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات طبق ماده ۱۵۲ آئین نامه را پذیرفتند، همچنین احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد که کمیسیون تا روز یکشنبه هفته آینده فرصت دارد نتیجه بررسی را اعلام کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments