۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷

طاهری: زنگ خطر برای فوتسال به صدا در آمده‌ است

بازیکن سابق تیم ملی فوتسال ایران گفت: در روزهای حساسی قرار داریم و زنگ خطر برای فوتسال کشورمان به صدا در ‌آمده‌ است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) «محمد طاهری» روز یکشنبه اظهار داشت: فوتسال ایران در روزهای حساسی قرار دارد و بازیکنان تیم ملی از این وضعیت راضی نیستند. زنگ خطر برای فوتسال کشورمان به صدا درآمده‌ است و متاسفانه شرایط خوبی نداریم. امکانات رقیبان ما بسیار بیشتر از تیم ماست و بازی‌های دوستانه‌ای که آنها برگزار می‌کنند به آنها کمک می‌کند. امیدوارم این شرایط در روزهای آتی بهتر شود تا بازیکنان ما بتوانند با تمرکز بالا وارد رقابتهای قهرمانی آسیا شوند.

تیم ملی فوتسال ایران از ۷ اسفند درمسابقات ‌قهرمانی‌آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ در ترکمنستان شرکت می‌کند.

وی در مورد نفرات دعوت شده به تیم ملی تصریح کرد: باید از تیم ملی حمایت کنیم و به سلیقه کادر فنی احترام بگذاریم. قطعا کادر فنی تیم ملی آماده‌ترین‌ها را به اردو دعوت کردند. اکثر بازیکنان دعوت شده در دوره‌ قبل هم حضور داشتند و از تجربه بسیار خوبی بهره می‌برند. کنار باتجربه‌ها بازیکنان جوان خوبی هم به تیم ملی دعوت شدند که امیدوارم بتوانند به تیم ملی ما کمک کنند.

طاهری درباره‌ پیش‌بینی عملکرد تیم ملی فوتسال ایران گفت: کار تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا بسیار سخت شده و انتظار مردم از تیم ملی فوتسال بالا است. تیم‌های آسیایی مانند ژاپن، تایلند و حتی تایوان بسیار خوب برنامه‌ریزی کردند و توانستند در این چند سال پیشرفت کنند.  اگر فوتسال ما بخواهد به همین شکل پیش برود در نهایت می‌تواند تا ۲ دوره دیگر نتیجه بگیرد و بعد از آن به طور قطع به مشکل می‌خوریم. امیدوارم بتوانیم مانند دیگر تیم‌ها پشتوانه‌سازی و از پسرفت فوتسال جلوگیری کنیم.(ایرنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments