۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
استاندار قم:

ضرورت نظارت جدی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهر

استاندار قم با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت خیرین در راستای کمک مومنانه بر ضرورت نظارت جدی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهر تاکید کرد .

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ بهرام سرمست استاندار قم در شصتمین جلسه ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم، طی سخنانی با اشاره به شرایط متفاوت استان های کشور به لحاظ شیوع کرونا، اجرای محدودیت ها و ممنوعیت های کرونایی باید  بر اساس وضعیت شیوع کرونا در قم صورت پذیرد .

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود تغییر در شیوه های اطلاع رسانی برای فهم بیشتر عموم شهروندان از عمق مساله کرونا را ضروری دانست و گفت: شورای اطلاع رسانی استان قم باید برنامه ی مشخصی در این راستا داشته باشد.

مقام عالی دولت در استان قم افزود: اماکن بین راهی، مطب ها و رستورانها از جمله مراکزی است که باید حجم نظارتها در آنها بیشتر شود.

وی در ادامه ضمن درخواست از نیروهای جهادی و طلاب برای کمک به کادر درمان همچون موج اول کرونا، خاطرنشان کرد: کمک های مومنانه در شرایط معیشتی ایجاد شده در اثر کرونا باید ادامه داشته باشد.

در این جلسه تمدید محدودیت های کرونایی در قم به تصویب رسید.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments