۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

ضرورت افشای مفاسد کلان و برخورد با متخلفان

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت افشای مفاسد کلان و برخورد با متخلفان تأکید کرد و گفت که برخوردهای اخیر قوه قضاییه با مفاسد نتایج مثبتی داشته است.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت) سید حسن حسینی شاهرودی اظهار کرد:‌ همه مردم و مسئولان قائل به این هستند که ما فساد درون سیستمی در حوزه اقتصاد؛ هم از نوع دولتی و هم از نوع غیردولتی داریم. وقتی هم فسادی افشا و با آن برخورد می‌شود و مردم هم نتیجه را می‌بینند، آرامش پیدا می‌کنند که بناست قاطعیتی در کار باشد و با فساد برخورد جدی شود.

این نماینده مجلس برخورد قوه قضاییه با مفاسد را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: رویکرد جدید قوه قضاییه هم این است که هم افشای فساد می‌کند و هم مقابله با فساد و این برای مردم آرامش‌بخش است که دستگاه قضایی تکانی به خود داده است.

وی با تأکید بر ضرورت افشای مفاسد کلان و برخورد با متخلفان گفت: اگر مشکل امنیتی وجود ندارد خوب است که این محاکمه‌ها علنی باشد. ما در چند ماه اخیر هم شاهد برخورد قوه قضاییه با مفاسد کلان بودیم که نتایج مثبتی داشته است.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شرع مقدس اجازه افشای مفاسد اخلاقی که جنبه شخصی دارند را نمی‌دهد، مگر اینکه این مفاسد سازماندهی شده باشد و جنبه عمومی داشته یا فراگیر شده باشد.(ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments