۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵

صعود نادال در روز حذف بانوی شماره یک جهان

تنیسور اسپانیایی با شکست مارین چیلیچ به یک چهارم نهایی اپن آمریکا صعود کرد اما نائومی اوساکا با شکست برابر بلیندا بنچیچ از این رقابت‌ها حذف شد.

به گزارش گروه ورزشی مجله تک(خبرگزاری سلامت)، مرحله یک هشتم نهایی تنیس اپن آمریکا با صعود رافائل نادال به پایان رسید. مرد شماره دو جهان توانست ۳ بر یک مارین چیلیچ را شکست دهد. تنیسور اسپانیایی در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد اما ست دوم را با نتیجه مشابه واگذار کرد. نادال در ادامه توانست جبران کند و دو ست دیگر را با نتایج ۶ بر یک و ۶ بر ۲ به نفع خود پایان داد.

در دیگر دیدار بخش مردان دیگو شوارتسمن توانست الکساندر زورف را ۳ بر یک شکست دهد. تنیسور آرژانتینی بامداد امروز (سه شنبه) در ست نخست ۶ بر ۳ مغلوب مرد شماره ۶ جهان شد اما در ادامه جبران کرد و سه ست دیگر را با نتایج ۶ بر ۲، ۶ بر ۴ و ۶ بر ۳ به پایان رساند.

برتینی و مونفیس نیز با شکست حریفانشان در جمع هشت تنیسور برتر قرار گرفتند.

در بخش بانوان نائومی اوساکا، مدافع عنوان قهرمانی برابر بلیندا بنچیچ قرار گرفت و ۲ بر صفر مغلوب شد تا از رسیدن به دور بعد باز بماند. تنیسور ژاپنی در ست نخست ۷ بر ۵  و در ست دوم ۶ بر ۴ شکست خورد.

پیش از این مدافع عنوان قهرمانی و مرد شماره یک حذف شده بود. نواک جوکوویچ دیروز صبح (دوشنبه) با انصراف مقابل استن واورینکا این رقابت ها را ترک کرد. او دو ست را واگذار کرده بود و در ست دوم ۲ بر یک عقب بود. دلیل انصراف جوکوویچ آسیب دیدگی بود.

وکیچ و مرتنز از بخش بانوان نیز به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.(ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments