Friday 10 April 2020 | جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
بازدید: 162

صعود نادال در روز حذف بانوی شماره یک جهان

تنیسور اسپانیایی با شکست مارین چیلیچ به یک چهارم نهایی اپن آمریکا صعود کرد اما نائومی اوساکا با شکست برابر بلیندا بنچیچ از این رقابت‌ها حذف شد.

به گزارش گروه ورزشی مجله تک(خبرگزاری سلامت)، مرحله یک هشتم نهایی تنیس اپن آمریکا با صعود رافائل نادال به پایان رسید. مرد شماره دو جهان توانست ۳ بر یک مارین چیلیچ را شکست دهد. تنیسور اسپانیایی در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد اما ست دوم را با نتیجه مشابه واگذار کرد. نادال در ادامه توانست جبران کند و دو ست دیگر را با نتایج ۶ بر یک و ۶ بر ۲ به نفع خود پایان داد.

در دیگر دیدار بخش مردان دیگو شوارتسمن توانست الکساندر زورف را ۳ بر یک شکست دهد. تنیسور آرژانتینی بامداد امروز (سه شنبه) در ست نخست ۶ بر ۳ مغلوب مرد شماره ۶ جهان شد اما در ادامه جبران کرد و سه ست دیگر را با نتایج ۶ بر ۲، ۶ بر ۴ و ۶ بر ۳ به پایان رساند.

برتینی و مونفیس نیز با شکست حریفانشان در جمع هشت تنیسور برتر قرار گرفتند.

در بخش بانوان نائومی اوساکا، مدافع عنوان قهرمانی برابر بلیندا بنچیچ قرار گرفت و ۲ بر صفر مغلوب شد تا از رسیدن به دور بعد باز بماند. تنیسور ژاپنی در ست نخست ۷ بر ۵  و در ست دوم ۶ بر ۴ شکست خورد.

پیش از این مدافع عنوان قهرمانی و مرد شماره یک حذف شده بود. نواک جوکوویچ دیروز صبح (دوشنبه) با انصراف مقابل استن واورینکا این رقابت ها را ترک کرد. او دو ست را واگذار کرده بود و در ست دوم ۲ بر یک عقب بود. دلیل انصراف جوکوویچ آسیب دیدگی بود.

وکیچ و مرتنز از بخش بانوان نیز به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of