۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه گفت

صدور حواله بیش از ۲۱هزار حلقه لاستیک برای ناوگان حمل و ‌نقل عمومی

مدیرکل راهداری و حمل و‌ نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در ۸ ماهه امسال بیش از ۲۱هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان حمل و نقل برون شهری توزیع شده است و هرگونه توزیع حواله لاستیک بصورت سیستمی و از طریق سامانه راهداری است و حواله دستی نداریم.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه)، فریبرزکرمی گفت: در ۸ ماهه امسال حواله ۲۱هزار و ۴۹۲ هزار حلقه لاستیک برای ناوگان حمل و‌نقل برون شهری استان کرمانشاه صادر شده است.

وی ادامه‌داد: در این مدت بیشترین حواله های صادر شده، برای انواع خودروهای سنگین تا ۲۰ تن و ناوگان اتوبوس برون شهری، با توزیع ۱۱ هزار و ۶۶۴ حلقه لاستیک بوده است.

کرمی افزود: در این مدت برای ناوگان حمل و نقل برون شهری، کالا و مسافر، لاستیک سایز ۱۲*۲۴ نیز ۴ هزار و ۹۳۹ حلقه لاستیک اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: هزار و ۱۹۰ حلقه لاستیک نیز برای کامیونت ها و خاور اختصاص یافته است.

کرمی افزود: بر اساس دستورالعمل‌های موجود درسازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای، سازوکار تحویل حواله تایر در حوزه برون‌شهری به میزان کارکرد خودرو بستگی دارد. به همین منظور با بررسی سیستمی بارنامه‌ها میزان پیمایش جاده‌ای خودرو‌ها مشخص شده و طبق آن‌ها حواله‌های تایر به ناوگان برون شهری تعلق می‌گیرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x