۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸

صالح مصطفوی: تلاش می کنیم استقلال را به جایگاه واقعی اش برگردانیم

عضو کادر فنی تیم استقلال گفت: ما شرایط استقلال را در نظر گرفته و با وجود آن مسئولیت این تیم را برعهده گرفتیم و بابت این هیچگاه دنبال بهانه جویی نخواهیم بود

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان به جای فرهاد مجیدی حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوال خبرنگاران شد، که در ادامه می خوانید:

پیش از شروع صحبت‌هایم، از طرف فرهاد مجیدی و خودم از کادر قبلی محمود فکری و پرویز مظلومی تشکر می‌کنم که زحمت زیادی کشیدند. مجیدی عذرخواهی کرد، اما در کنفرانس بعد از بازی خود شرکت می‌کند. امروز یکی از بازی‌های سخت ماست، چرا که فولاد تیم باساختاری است، کمترین موقعیت را به حریفان را می‌دهد، خوب پرس می‌کند و در مجموع بازی سختی خواهد بود. امیدوارم با تمرین خوب در یکی دو روز گذشته بتوانیم در بازی شأن استقلال انجام دهیم و سه امتیاز را بگیریم.

ما شش امتیاز از صدر جدول عقب هستیم، اما بازی رو در رو داریم. تلاش می‌کنیم استقلال را چه از نظر شکل بازی و نتیجه به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

ما در این شرایط قبول کردیم مسئولیت استقلال را برعهده بگیریم. دنبال بهانه‌جویی نستیم و حداکثر تلاش‌مان را برای موفقیت به کار می‌گیریم. موفقیت از نظر ما پسند شکل بازی از سوی هوادار و گرفتن امتیازات لازم برای قهرمانی است. نه مجیدی این مدلی است و نه بقیه اعضای کادر فنی که دنبال بهانه‌جویی باشند.

پیروز قربانی با مجیدی جلسه‌ای داشته است. من قربانی را از کلاس‌های مربیگری می‌شناسم. او مربی کاملاً بادانش، به روز و اهل مطالعه و تحقیق است. خیلی خوشحال می‌شدم در کادر حاضر می‌شد، اما ظاهرا جمع‌بندی بین او و مجیدی این بوده است که در سایپا کارش را ادامه دهد.

باشگاه به این جمع‌بندی رسید که با کادر قبلی که به اعتقادم زحمت کشیدند و از بزرگان و پیشکسوتان استقلال بودند، قطع همکاری کند. با توجه به عملکرد مجیدی و گروهش چه از نظر کیفیت بازی و نتایج، باشگاه به این نتیجه رسید که استقلال با این کادر عملکرد بهتری خواهد داشت.

صلاح مملکت خویش را خسروان دانند. هر کسی سبک مربیگری خودش را دارد. هر کسی خودش تصمیم می‌گیرد چه مدلی کار کند. مسئولیت ما در قبال تیم خودمان است. شاید سبکی، موردپسند ما نباشد. قانو‌ن‌گذار و قانون باید تصمیم بگیرد چگونه با این روش برخورد کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x