۰۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲

صالح مصطفوی: بازی ما را در بدترین شرایط برگزار کردند

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: با وجود عدم برنامه ریزی درست ولی تیم ما با برنامه های فرهاد مجیدی توانست سه امتیاز این بازی را کسب کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت، صالح مصطفوی  در نشست خبری پس از بازی با گل گهر از هفته بیست و چهارم لیگ برتر حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوال خبرنگاران بودکه در ادامه می خوانید:

درباره مشکلات به اندازه کافی صحبت شده و دیگر باید به بازی ها بپردازیم. متاسفانه استراحت ما کمتر از حریف بود و تیم ما می توانست فردا بازی کند اما به هر دلیلی هیچ تغییری در زمانبندی بازی تیم های دیگر انجام نمی‌شود.به هر دلیلی برای ما سه روز بار بازی می‌گذارند و شاید به دلیل این فشار و خستگی بچه‌ها در بحث مالکیت، مقداری از حریف پایین تر بودیم. برای دیدار بعدی زمان مناسب داریم و ان شالله ریکاوری لازم را انجام می دهیم تا بچه‌ها برای این بازی آماده تر شوند.

بازیکنان ما واقعا انسان‌های شریفی هستند که با یک شرایط نابرابر در تمام زمینه‌ها، از جان و دل مایه می‌گذارند. بارها موقعیت های دو در مقابل دو و دو در مقابل سه روی دروازه حریف ایجاد کردیم.  توپ را از روی خط دروازه بیرون کشیدند. استحقاق تیم ما برد بود.

هنوز شش بازی دیگر داریم. فاصله امتیاز مناسبی با تیم های پایین تر ایجاد شده اما بازی حساس و مستقیمی با آلومینیوم اراک و تیم‌های دیگر مثل سپاهان، نساجی قائمشهر و تراکتور داریم. هنوز هیچ چیز تمام نشده است. حداکثر تلاش کادرفنی و بازیکنان این است که نتایج مناسب و در خور شان و نام استقلال را با وجود تمام مشکلاتی که با آن دست به گریبان هستیم به دست آوریم.

خدا را شکر می‌کنیم از این بازی سخت با کسب سه امتیاز و بدون گل خورده از زمین توانستیم از زمین خارج شویم. بچه‌های تیم واقعا زحمت کشیده و تلاش خوبی داشتند. با تدابیری که فرهاد مجیدی اندیشیده بود، توانستیم این بازی را ببریم.

بازی به بازی پیش می رویم و مجیدی برای هر مسابقه استراتژی مخصوص آن بازی را در نظر می‌گیرد. روز دیدار با آلومینیوم مشخص می شود از چه سیستم و استراتژی برای دیدار با آلومینیوم استفاده می کند.

در خصوص میزان مصدومیت محمد نادری هنوز با پزشک تیم صحبت نکرده‌ام و نمی‌دانم چه شرایطی دارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments