۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

صالحی: یک هیئت فوتبال ۶ ماه است پاسخ‌مان را نداده!

رئیس کمیته استیناف تأکید کرد نمی‌تواند زمانی برای صدور رأی پرونده محرومیت علی کفاشیان و عباس ترابیان اعلام کند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، علیرضا صالحی درباره دلیل عدم اعلام رأی اعتراض علی کفاشیان و عباس ترابیان به حکم محرومیت پنج ساله‌ از سوی کمیته اخلاق، اظهار داشت: پاسخ برخی از استعلاماتی که برای این پرونده درخواست کرده‌ایم،‌ هنوز به دست‌مان نرسیده و منتظر آنها هستیم.

وی در مورد اینکه چرا درخواست استعلام‌ها زمان‌بر شده و این موضوع باعث ناراحتی طرفین دعوی شده است، تصریح کرد: می‌توانیم همین فردا هم رأی را صادر کنیم که در این صورت باید همان حکم کمیته اخلاق را تأیید کنیم چون هنوز مدارکی که خواسته‌ایم به دست‌مان نرسیده است.

رئیس کمیته استیناف عنوان کرد: قطعاً پرونده‌ای که کمیته اخلاق برای آن ۱۰ سال محرومیت در نظر گرفته و بحث ۷۹ هزار دلار پول مطرح است را نمی‌توان با پرونده تخلف تماشاگران در یک بازی یا یک بازیکن مقایسه کرد.

«آیا چهار ماه زمان زیادی برای اعلام رأی کمیته استیناف نیست؟» صالحی در واکنش به این سوال به تسنیم گفت: خیر، زمان زیادی نیست! چون استعلام‌هایی که ما خواسته‌ایم از نهادهای ایرانی نیست. ما از فیفا و شرکت‌های خارجی درخواست استعلام کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه زمانی رأی نهایی این پرونده صادر خواهد شد، گفت: شاید تصور من این بود که این پرونده در مدت ۲ ماه به نتیجه برسد، اما وقتی جواب استعلام نیامده چه کاری باید انجام دهم؟ الان در ایران استعلامی‌از یک هیئت فوتبال خواسته‌ام ولی شش ماه است جواب من را نداده‌اند! با این وضعیت فعلاً‌ نمی‌توانم زمانی برای صدور رأی اعلام کنم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x