۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
وزیر نفت در آیین افتتاح گازرسانی به ۷۷ روستا در خراسان رضوی:

صادرات فرآورده‌های نفتی به برکت توسعه گازرسانی بی‌نظیر است

وزیر نفت، اعداد مربوط به صادرات فرآورده‌های نفتی را به دلیل توسعه طرح‌های گازرسانی در کشور بی‌نظیر خواند و تأکید کرد: فعالیت‌ها در صنعت نفت در بیش از دو سالی که از تحریم‌ها گذشته با قدرت ادامه دارد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از شانا، بیژن زنگنه امروز (دوشنبه، ۱۳ مردادماه) در آیین رسمی افتتاح گازرسانی به ۷۷ روستا و آغاز به‌کار خط لوله انتقال تقویتی جنوب مشهد از طریق ویدئوکنفرانس در محل ساختمان مرکزی وزارت نفت اظهار کرد: ما استوار، محکم و سرحال با هدف خدمت به مردم ایستاده‌ایم، مشکلات زیاد است، اما فعالیت‌ها در صنعت نفت را طی دو سالی که از تحریم‌ها گذشته است، زنده نگه داشته‌ایم.

وی با یادآورری اینکه اکنون دو سال و سه ماه از تحریم‌های شدید علیه ایران می‌گذرد و در این مدت نه‌تنها هیچ طرحی در صنعت نفت نخوابیده، بلکه ما طرح‌های جدید را هم آغاز کردیم، تصریح کرد: امسال هم با قدرت به این روند ادامه می‌دهیم و برای آینده هم ریل‌گذاری می‌کنیم.

وزیر نفت با تأکید بر اینکه ما باید پشت به پشت هم و دست به دست هم دهیم و برای توسعه کشور، عبور از سختی‌ها و ناامید کردن دشمنانمان، تلاش کنیم، تصریح کرد: ان‌شاءالله ملت ایران به یاری خداوند متعال از این مشکلات سرافرازانه و سربلند عبور کند.

زنگنه با بیان اینکه به برکت افزایش تولید گاز و گازرسانی در کشور اعدادی که برای صادرات فرآورده‌های داریم بی‌نظیر است، گفت: به دلیل منافع ملی نمی‌توانم عددی اعلام کنم، اما واقعاً اعداد بی‌نظیر بوده و برای کشور درآمد به همراه داشته است.

وی گفت: وظیفه‌مان این است تا آنجا که توان و قدرت داریم تلاش کنیم و همه اعضای صنعت نفت با تمام قدرت پای کار هستند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of