۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
علیرضا بصیری :

شکوه برنامه های ایام الله دهه فجر با حضور مردم بیشتر می شود

فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت: برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر هر چقدر مردمی تر برگزار شود شکوه بیشتری خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،علیرضا بصیری در جلسه ستاد دهه فجر باحضور مسئولان شهرستان اظهار کرد: انقلاب اسلامی به برکت خون شهداء به پیروزی رسیده است و تمامی آحاد جامعه مدیون خون شهدای لنقلاب و هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستند.

وی با بیان اینکه در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، ادامه داد: برنامه های دهه فجر باید به شکلی منسجم و باشکوه برگزار گردد و برای این ایام می توانیم از ظرفیت خانواده های شهداء،آزادگان و ایثارگران جهت تبیین و بیان آرمانهای انقلاب به نسل جوان و نوجوان بهترین استفاده را داشته باشیم.

این مقام مسئول هشدارداد: وظیفه سنگینی بر گردن مسّولان نظام است و با هدایت های مقام معظم رهبری و دل سپردن به فرامین رهبر انقلاب می توان سختی ها را پشت سر گذاشت.

وی تاکید کرد:برگزاری برنامه های دهه فجر انقلاب هرچقدر مردمی تر باشد از شکوه بیشتری برخوردار خواهد بود و سایر دستگاه ها در کنار مردم امکانات را برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم گرامی داشت ایام الله دهه فجر به کار بندند.

فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت:نصب تمثال شهداء و برنامه ها با محتواهای جذاب باید در سطح شهرستان انجام شود و هر دستگاهی بهترین برنامه را جهت برگزاری مراسم دهه فجر تدوین و طراحی کند.

علیرضا بصیری در پایان خاطر نشان کرد: وحدت بین مردم و مسئولان به هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های  دهه مبارک فجر می انجامد .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *