۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹

شکوری: طبق نیاز کادرفنی بازیکن جذب می‌کنیم

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: درباره بازیکن خاصی حرف نمی‌زنم اما طبق نیاز کادر فنی بازیکن جذب می کنیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت ابراهیم شکوری درباره آخرین وضعیت جذب شهریار مغانلو از سوی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در مورد نفر خاص حرف نمی زنم اما اگر جذب بازیکنی قطعی شود، آن را در سریعترین زمان اعلام می کنیم. احازه بدهید تا زمانی که چیزی قطعی نشده، حرفی نزنیم.

وی درباره اینکه آیا به شکل نامحسوس مذاکره با مهاجم تیم سانتاکلارا پرتغال را تایید می کند، گفت: سعی می کنیم با توجه به نیازها مذاکره کنیم و سعی مان هم بر جذب بازیکن خوب است.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جدایی آرمان رمضانی از پرسپولیس گفت: به خاطر قهرمانی در نیم فصل از همه بازیکنان تشکر می کنیم. تا این لحظه که لیست خروجی نداشتیم و بعد از جلسه با کادرفنی اگر لیست خروج باشد آن را اعلام می کنیم. ممنون دار همه بازیکنان هستیم.

شکوری درباره احتمال جذب بازیکن بازی ساز به جای بشار رسن توضیح داد: نکات فنی را بهتر است از کادر فنی بپرسید.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: از اینکه قهرمان نیم‌فصل شدیم خوشحالیم اما می دانیم که در این مقطع هیچی تیمی قهرمان نمی شود و از فردا برای شروع مقتدر در نیم فصل دوم کار را آغاز خواهیم کرد.

وی در گفت و گو با برنامه شب های فوتبالی درباره آخرین وضعیت پرونده ماریو بودیمیر عنوان کرد: مطالبات بودیمیر را به صورت کامل واریز کرده ایم و تنها سود پول وی مانده است که امیدواریم این مبلغ بخشیده شود. مشکلی برای پنجره نقل و انتقالات نداریم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments