۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹

شکوری: تمام تیم‌ها می‌خواستند جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم سال‌های آینده این قهرمانی‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم یک رکورد بسیار دست نیافتنی را ثبت کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: این قهرمانی را به هواداران تبریک می‌گویم. سال بسیار سختی بود. پنجمین قهرمانی در حال رقم خوردن بود و شاید همه تیم‌ها می‌خواستند جلوی پرسپولیس را بگیرند، اما خدا را شکر با همت بازیکنان،‌ کادرفنی، مدیریت باشگاه و هواداران توانستیم پنجمین قهرمانی متوالی را به دست بیاوریم. امیدوارم سال‌های آینده این قهرمانی‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم یک رکورد بسیار دست نیافتنی را ثبت کنیم.

وی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس گفت: کار ما از روزی که به باشگاه آمدیم، شروع شده است. از روزی که اعلام کردیم هفت میلیون تومان در حساب باشگاه پول است و پرونده‌های مختلفی مثل بودیمیر و اینیگو (دستیار کالدرون) به سمت باشگاه آمد، کار ما شروع شده است. شرایط بسیار سختی بود و می‌دانید باشگاه پرسپولیس با کارگزاری قرارداد داشت که همه تعهدات را عمل کرده بود. ما دو راه داشتیم، یا اینکه تیم را رها کنیم و بگوییم هیچ راه درآمدزایی وجود ندارد، یا اینکه تلاش کنیم و بتوانیم در کورس باقی بمانیم. خدا را شکر این کار انجام شد و اتفاق بزرگی بود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد جدایی محمدحسین کنعانی‌زادگان و شهریار مغانلو تصریح کرد: در روزهای آینده در این باره صحبت می‌کنیم.

شکوری درباره آخرین وضعیت پرونده کالدرون نیز عنوان کرد: منتظر هستیم رأی‌ این پرونده بیاید، اما به هر حال باید پولش پرداخت شود. این هم مثل آرای دیگر در دوره مدیریت ما صادر شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments