۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸

شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم

دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و پرسپولیس با پیروزی تیم میزبان خاتمه یافت.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر یک تیم آلومینیوم اراک خاتمه یافت. این اولین باخت تیم پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر فوتبال بود.

در این مسابقه کمال کامیابی‌نیا در دقیقه ۸ ابتدا تیم پرسپولیس را پیش انداخت اما در ادامه شاهین توکلی در دقیقه ۲۰ و حامدل پاکدل در دقیقه ۳۱ توانستند تیم میزبان را از حریف پیش بیندازند.

ترکیب آلومینیوم اراک: حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده (۸۷ – میثم مجیدی)، سیدمهدی حسینی، مصطفی احمدی، حامد پاکدل (۸۷ – محمد علی‌نژاد)، امید سینک (۸۷ – جابر انصاری)، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، اسماعیل شریفات (۷۵ – میر مهدی هاشمی)، امیرمحمد هوشمند و میثم آقایی (۶۳ – امیرنوری).

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، مهدی شیری، احسان حسینی، سیامک نعمتی، سعید آقایی (۸۵ – علی شجاعی)، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، احسان پهلوان (۵۷ – امید عالیشاه)، وحید امیری (۷۴ – مهدی مهدی‌خانی) و مهدی عبدی (۷۴ – آرمان رمضانی).

داور: وحید کاظمی

دقیقه ۳: ضربه مهدی عبدی با اختلاف زیاد از بالای دروازه پورحمیدی به بیرون رفت.

دقیقه ۸: ارسال کرنر توسط احمد نوراللهی را کامیابی‌نیا با یک ضربه سر تماشایی وارد دروازه آلومینیوم کرد.

دقیقه ۱۴: موقعیت خطرناک بازیکنان آلومینیوم و شوت خطرناک حسینی را حامد لک در اختیار گرفت.

دقیقه ۱۵: اسماعیل شریفات اولین کارت زرد بازی را از وحید کاظمی دریافت کرد.

دقیقه ۱۵: مهدی عبدی فرصت خوب گلزنی پرسپولیس را با یک ضربه بی‌دقت از روی خط شش‌قدم از دست داد.

دقیقه ۲۰: این‌بار بازیکنان آلومینیوم روی ارسال یک ضربه ایستگاهی با اعلام یک خطای مشکوک به گل رسیدند و شاهین توکلی توانست با یک ضربه سر گل مساوی را برای اراکی‌ها به ثمر برساند.

دقیقه ۲۸: داور این مسابقه به علی قلعه‌نویی مربی دروازه‌بانان تیم آلومینیوم به دلیل اعتراض به داوری کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۳۱: بار دیگر تیم آلومینیوم به شکلی مشابه گل اول توانست گل دوم را هم وارد دروازه پرسپولیس کند. شاگردان خطیبی در این صحنه روی ارسال یک ضربه ایستگاهی با یک خطای مشکوک دیگر، این‌بار با ضربه سر حامد پاکدل توانستند گل بعدی را روی اشتباه مدافعان و حامد لک به پرسپولیس بزنند.

نیمه دوم

دقیقه ۵۱: حامد لک و حامد پاکدل، از تیم پرسپولیس و آلومینیوم با کارت زرد داور مسابقه جریمه شدند.

دقیقه ۵۵: شوت سنگین احمد نوراللهی را پورحمیدی دفع کرد و پرسپولیسی‌ها می‌توانستند روی توپ برگشتی نیز دروازه آلومینیوم را به خطر بیاندازند، اما مدافع این تیم تن به کرنر داد.

دقیقه ۵۸: این بار نوبت به سیامک نعمتی رسید تا شانس خود را برای باز کردن دروازه آلومینیوم امتحان کند، اما ضربه غافلگیر کننده او از داخل محوطه بازهم از سوی پورحمیدی دفع شد و پرسپولیس به یک کرنر دیگر رسید.

دقیقه ۶۰: کمال کامیابی‌نیا با خطایی شدید روی حامد پاکدل، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۷۱: شوت سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه را پورحمیدی در اختیار گرفت.

دقیقه ۷۶: وحید کاظمی بار دیگر به یکی دیگر از اعضای کادر فنی آلومینیوم به دلیل اعتراض کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۸۳: موقعیت عالی تیم پرسپولیس را احمد نوراللهی در موقعیتی تک به تک با بی‌دقتی به بدن دروازه‌بان آلومینیوم کوبید تا این فرصت خوب برای سرخپوشان از دست برود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x