۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷

شکست استقلال مقابل سایپا

دیدار تیم های استقلال و سایپا از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با شکست شاگردان فکری به پایان رسید.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت دیدار تیم‌های استقلال و سایپا از هفته دوازدهم لیگ برتر فصل ۱۳۹۹/۱۴۰۰ و از ساعت ۱۶:۴۵ امروز(شنبه ۴ بهمن ۹۹) در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی تهران به مصاف هم رفتند، که در پایان این دیدار با یک گل به سود سایپا به پایان رسید.

حسین مالکی در دقیقه ۴۹ تک گل این بازی را برای سایپا به ثمر رساند تا شاگردان ابراهیم صادقی که با ۷ تساوی، استاد مساوی گرفتن هستند به پیروزی بزرگ برسند.

ترکیب استقلال(تاج): محمدرشید مظاهری، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، محمد نادری، وریا غفوری، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی (آرش رضاوند – ۶۴)، داریوش شجاعیان (محمدحسین فلاح – ۸۳)، شیخ دیاباته، مهدی قایدی و ارسلان مطهری (فرشید اسماعیلی – ۶۴).

ترکیب سایپا: محمدحسین اکبرمنادی، فریبرز گرامی، رضا علیاری، حسین ماهینی، سیدابوالفضل جلالی، محمدصادق بارانی، مهرداد عبدی، حسین کامیاب (مهیار جباری – ۶۸)، حسین مالکی (محمدرضا سلیمانی – ۸۱)، مجید علیاری و رضا جعفری (کمال‌الدین نیکخوی – ۸۳).

قضاوت این دیدار بر عهده یاسر همرنگ بود و ایوب غلام زاده به همراه محسن بابایی و کمک داور اضافه(عبدالنبی پورخلف، احمد محمدی) او را در امر قضاوت یاری کردند.

نیمه اول:

دقیقه ۷: شوت صادق بارانی از پشت محوطه جریمه استقلال راهی اوت شد.

دقیقه ۱۳: مهدی قائدی از پشت محوطه جریمه سایپا اقدام به شوتزنی کرد که توپ او جایی در چهارچوب دروازه نداشت.

دقیقه ۱۸: شوت فنی مهدی قائدی را محمدحسین اکبرمنادی با یک دست دفع کرد که توپ پس از واکنش او به تیر دروازه خورد و دیاباته نتوانست از توپ برگشتی استفاده کند.

دقیقه ۳۶: ناهماهنگی بین خط دفاعی و دروازه‌بان سایپا باعث شد توپ به شیخ دیاباته برسد و موقعیت خوبی نصیب او شود، اما ضربه مهاجم آبی‌پوشان در چهارچوب نبود.

دقیقه ۴۳: محمدحسین اکبرمنادی به دلیل اتلاف وقت از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۲+۴۵: سوت پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل.

دقیقه ۲+۴۵: محمد دانشگر پس از سوت پایان بازی، به دلیل اعتراض شدید به داور مسابقه با کارت زرد جریمه شد. اعتراض او ادامه داشت که داور او را فراخواند و به نظر می‌رسید برای نشان دادن کارت زرد دوم و اخراج اقدام خواهد کرد، اما پس از اعتراض گسترده بازیکنان استقلال، داور به تذکر دادن بسنده کند.

نیمه دوم:

دقیقه ۴۹: حسین مالکی پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و پس از عبور از مسعود ریگی با یک سرتوپ، توپ را گوشه دروازه رشید مظاهری جای داد.

دقیقه ۵۴: مهدی مهدی‌پور با خطا روی بازیکنان سایپا و گرفتن ضد حمله این تیم، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۷۲: داریوش شجاعیان شوتی را روانه دروازه سایپا کرد که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد و راهی به دروازه اکبرمنادی نداشت.

دقیقه ۷۶: رضا جعفری از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۷۸: توپی که در محوطه جریمه سایپا به فرشید اسماعیلی رسید، با ضربه والی او همراه بود که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: محمد نادری با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۸۶: مهرداد حیدری از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۸۷: مهدی قائدی ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه سایپا را به صورت مستقیم روانه دروازه کرد که اکبرمنادی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۸۸: کرنر ارسالی روی دروازه سایپا با ضربه سر شیخ دیاباته همراه بود که دروازه‌بان سایپایی‌ها بازهم توپ را مهار کرد.

دقیقه ۴+۹۰: سوت پایان دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سایپا.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x