۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

شهریه سرویس مدارس باید کامل پرداخت شود

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: شهریه سرویس مدارس باید توسط والدین کامل پرداخت شود و سرویس‌دهی رانندگان هم پس از تعطیلات ناشی از شیوع بیماری کرونا ادامه می‌یابد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، علیرضا قنادان در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به تعطیلی مدارس خانواده‌ها موظف هستند شهریه سرویس مدارس را به طور کامل بپردازند؟ اظهار داشت: تعیین تکلیف نهایی در این زمینه بر عهده وزارت آموزش و پرورش است البته بر اساس آخرین نتایج جلسه کارگروه ماده ۱۸ که نماینده سازمان تاکسیرانی نیز حضور داشت این موضوع مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

وی افزود: براساس نتایج این جلسه اعلام شد از آنجایی که پیمانکاران ملزم هستند حق‌الزحمه سرویس مدارس فعال را به صورت کامل بپردازند بر همین اساس باید همه پرداختی‌ها توسط خانواده‌ها یا والدین دانش‌آموزان انجام شود و این موضوع طبق روال هر ساله انجام گیرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه بنا به اعلام آموزش و پرورش احتمالاً به ازای هفته‌های تعطیل مدارس به روزهای تحصیلی دانش‌آموزان پس از پایان کرونا افزوده خواهد شد، گفت:‌ آن زمان نباید وجه مازادی از سوی والدین پرداخت شود ولی پیمانکاران اکنون موظفند مبالغی را که از والدین دریافت می‌کنند به صورت کامل به رانندگان بپردازند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments