۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴

شهرداری نسبت به طرح ساماندهی مراکز آموزشی علمی- کاربردی اقدام ‌کند

خزانه دار شورای شهر گفت: تاکنون اقدامی از سوی شهرداری تهران در خصوص تسریع عملکرد شهرداری و لزوم ارائه کد رشته‌ها انجام نشده است.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت)، سیدحسن رسولی در صد و شصت و هفتمین جلسه شورای شهر به معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری و امور شورا در خصوص طرح ساماندهی مراکز آموزشی علمی-کاربردی شهرداری تهران، سازمانها، شرکت ها و موسسات وابسته تذکر داد و اظهار داشت: ۱۵ اردیبهشت ماه امسال در صحن شورای شهر این طرح به تصویب رسید. بر اساس این طرح شهرداری تهران موظف شد نسبت به ساماندهی موسسه و مراکز علمی کاربردی خود از ۹ مرکز به ۴ مرکز اقدام کند و رشته های تحصیلی هر یک از مراکز چهارگانه را به تصویب شورای شهر برساند.

وی با بیان اینکه در ۱۱ مردادماه امسال تذکری مبنی بر تسریع عملکرد شهرداری و لزوم ارائه کد رشته ها به شهرداری داده‌ام، افزود: تاکنون اقدامی در این خصوص انجام نشده است.

عضو شورای شهر تهران به جلسه کمیته منابع انسانی و تشکیلات که اول تیرماه امسال با حضور مسئولان مرکز برگزار شد،اشاره کرد و گفت: مقرر شد کدرشته های تحصیلی موسسات علمی – کاربردی شهرداری تهران، پس از هماهنگی با کمیسیون های مرتبط، تعیین و طی لایحه‌ای به شورا ارائه شود.

رسولی تاکید کرد: نه تنها شهرداری تا این لحظه نسبت به ارائه لایحه اقدام نکرده بلکه با تبلیغات نسبت به جذب دانشجو در رشته های مورد نظر خود اقدام کرده است.

وی تصریح کرد: شایسته است شهردار در اسرع وقت نسبت به ارائه لایحه مربوطه اقدام کند.

 

خبرنگار: مینا افسریان

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments