Wednesday 8 April 2020 | چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
بازدید: 42

شهرداری ملزم به اجرای نظر شورایاری‌ها نیست

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه در مورد پروژه استادمعین با همه گروه‌های ذی‌نفع مذاکره و صحبت کرده‌ایم،‌ گفت:‌ اخذ نظر شورایاری‌ها به معنای پذیرش آن نیست.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، محمدرضا جوادی یگانه درباره پروژه استاد معین و انتقادات وارد شده به این پروژه توسط برخی از شهروندان تهرانی، اظهار داشت: تصمیم در مورد پروژه‌های توسعه‌ محله‌ای منوط به اخذ نظر شورایاری‌ها است و ما نظر همه گروه‌های ذی‌نفع را در این زمینه جویا شده بودیم.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای شهر شهرداری ملزم است نظرات شورایاری‌ها را در زمینه موضوعات مختلف از جمله پروژه‌های توسعه محله‌ای اخذ کند ولی باید توجه داشت که این مسأله به هیچ  عنوان به معنای پذیرش قطعی نظر آنها نیست.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: اخذ نظر شورایاری‌ها الزامی‌است ولی شهرداری در عمل به آن الزامی‌ندارد و در مورد پروژه استاد معین حواشی مختلفی به وجود آمد و بررسی‌ها در این زمینه در حال انجام است.

جوادی‌یگانه همچنین در مورد فعالیت دستفروشان در پایتخت گفت: من هم با پدیده دستفروشی و هم در برخورد با دستفروشان مخالفم؛ به نظرم باید به این موضوعات به صورت جامع و چند بعدی نگاه کرد و در صورتی که ابعاد مختلف در این قضیه مورد بررسی قرار گیرد قطعاً وضعیت بهتری در زمینه موضوع دستفروشی در پایتخت اعم از معابر و مترو خواهیم بود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of