۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
نوری در گفتگو با طبنا مطرح کرد؛

شهرداری تهران پروانه ساخت مراکز درمانی را با سرعت بیشتری صادر کند/ احداث مراکز درمانی به عهده شهرداری تهران نیست

عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید به منظور ایجاد مراکز درمانی تسهیلاتی برای بخش خصوصی فراهم کند و کمک کند که پروانه ایجاد مراکز درمانی در تهران با سرعت بیشتری صادر شوند.

صدراعظم نوری رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری طبنا (خبرگزاری سلامت) با اشاره به موضوع کمبود بیمارستان در شهر تهران اظهار داشت: شهرداری تهران بر اساس قانون وظیفه مشخص و تعریف شده ای دارد به همین منظور احداث مراکز درمانی به عهده شهرداری تهران نیست.

وی با بیان اینکه برای این موضوع باید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقداماتی انجام دهد، افزود: یکی از وظایف و ماموریت های اصلی این وزارتخانه ایجاد مراکز بهداشتی و درمانی است.

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ادامه داد: بخش خصوصی نیز وظیفه دارد به منظور ایجاد بیمارستان فعالیت هایی انجام دهد، در این خصوص تاکنون اقداماتی صورت گرفته است.

نوری در ادامه با تاکید بر اینکه شهرداری تهران باید به منظور ایجاد بیمارستان تسهیلات فراهم کند، گفت: به این منظور که اگر بخش خصوصی زمینی دارد شهرداری باید کمک کند که پروانه برای این زمین با سرعت بیشتری صادر شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments