۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷

شهرداری تهران لایحه اصلاح ساختار را به شورای شهر ارائه می‌دهد

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه شورای شهر در انتظار ارائه‌ لایحه اصلاح ساختار از سوی شهرداری است، گفت: تقاضا کردیم که هرچه سریعتر این مهم ارائه شود.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت)، محسن هاشمی در صد و شصت و دومین جلسه شورای شهر با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و عزاداری حسینی اظهار کرد: هدف از عزاداری حسینی تجدید پیمان روحی و معنوی با سالار شهیدان و رساندن پیام سید الشهدا (ع) به جهانیان است.

وی با بیان اینکه روح قیام حسینی ایستادگی در برابر ظلم و جلوگیری از انحراف جامعه توسط حاکمان فاسد است، افزود: عزاداران حقیقی به دیگران ظلم و ستم نمی‌کنند، دروغ نمی‌گویند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران به جلسه هم‌اندیشی صبح امروز اشاره کرد و گفت: در این جلسه که با حضور شهردار تهران و معاون منابع انسانی برگزار شد در خصوص اصلاح ساختار شهرداری به بحث و تبادل ‌نظر پرداختیم.

هاشمی با تاکید بر اینکه شورای شهر در انتظار ارائه‌ی لایحه اصلاح ساختار از سوی شهرداری است، گفت: تقاضا کردیم که هرچه سریعتر این مهم ارائه شود.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون در شهرداری ۹ معاونت و ۴۳ شرکت و سازمان وجود دارد، تصریح کرد: همچنین ۶۸ هزار پرسنل در شهرداری تهران کار می‌کنند که حدود ۴ هزار نفر از این تعداد کاسته شده است.

رییس شورای شهر تهران ادامه داد: حقوق‌ها به مرور زمان افزایش داشته، اما درآمد شهرداری افزایش نداشته به همین دلیل در شهرداری ساختار معیوبی ایجاد شده است.

هاشمی با تاکید بر اینکه از زمان قالیباف بحث اصلاح ساختار مطرح شده است، یادآور شد: در جلسه صبح امروز درباره تعدیل نیرو مباحثی مطرح نشده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x