۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

شهرداری بودجه ای برای خرید پادگان ۰۶ ندارد/ ۷۰ درصد پادگان ها بعد از ساخت در اختیار مردم قرار می گیرد

رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه این پادگان متعلق به ارتش بوده و باید از شهر تهران خارج شود، گفت: شهرداری باید این پادگان را خریداری کند اما از آنجایی که بودجه‌ای ندارد باید تمهیدات صورت گیرد تا مصالحه انجام گیرد.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت)، محسن هاشمی در صد و پنجاه و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موضوع خروج پادگان‌ها از شهر تهران اظهار کرد: پادگان ۰۶ بین خیابان پاسداران و بزرگراه صیاد واقع شده و زمینی با درختان فراوان دارد.

وی با بیان اینکه این پادگان متعلق به ارتش بوده و باید از شهر تهران خارج شود، افزود: شهرداری باید این پادگان را خریداری کند اما از آنجایی که بودجه‌ای ندارد باید تمهیدات صورت گیرد تا مصالحه انجام گیرد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه می‌توان ۷۰ درصد این پادگان را پس از ساخت در اختیار مردم قرار داد، گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت‌ گرفته تصمیمات خوبی توسط شورای شهرسازی در این زمینه انجام شده و پادگان‌های زیادی از پایتخت خارج می‌شود.

هاشمی با بیان اینکه شهرداری باید لایحه‌ای در مورد ساختار جدید و انتصابات برای تصویب به شورا ارائه کند، تصریح کرد: امیدوارم بزودی شاهد ارسال لایحه‌ای در این زمینه به شورا باشیم.

وی با اشاره به اینکه طرح تفصیلی منطقه ۲۲ شهر تهران به پایان رسیده و اقدامات لازم در این زمینه در معاونت شهرسازی به اتمام رسیده است، افزود: عده ای خواستار بررسی این موضوع در شورای شهر هستند، بنده نیز پیش از این نامه‌ای به حناچی ارسال کردم که باید نتایج طرح تفصیلی منطقه ۲۲ در شورا به تصویب برسد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موضوع رسیدگی به تخلفات شورایاری ها گفت: مهلت ارایه گزارش تخلفات درخصوص‌ انتخابات شورایاری ها به پایان رسیده است.

هاشمی اضافه کرد: تاکنون ۲۵ شکایت به دست بنده رسیده که با توجه به حجم صندوق ها عدد بالایی نیست اما هیات نظارت در حال بررسی تخلفات است.

وی ادامه داد: می خواهیم با دقت شکایات بررسی شوند و اطلاعات به صورت مستند به اطلاع مردم برسانند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments