۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

شهرداری باید نگرانی افکار عمومی‌ را نسبت به عوارض برطرف کند

عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران تمایل دارد که افکار عمومی‌ در خصوص ارایه لایحه عوارض دچار نگرانی و ناراحتی شوند و هزینه آن را نمایندگان شورا بپردازند.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت)، زهرا نژادبهرام در صد و نود و پنجمین جلسه شورا نسبت به عدم راه اندازی آسانسورهای دو ایستگاه بسیج و محمدیه، به شهردار تهران تذکر داد و اظهار داشت: به رغم گذشت ۶ ماه از راه اندازی این دو ایستگاه هنوز آسانسورهای این دو ایستگاه آماده بهره برداری نیستند.

وی افزود: از شهردار تهران درخواست دارم به منظور تعهدی که نسبت به معلولان داشته‌اند، نسبت به بهره برداری آسانسورهای نصب شده که در صورت عدم استفاده منجر به هدر رفت سرمایه‌های شهری شده، پیگیری لازم را انجام دهد.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران همچنین نسبت به نحوه ارایه لایحه عوارض از سوی شهرداری، به شهردار تهران تذکر داد و گفت: قرار بود مجموعه ۵ لایحه عوارض ظرف یک هفته بررسی و تا ۱۵ بهمن در اختیار هیات تطبیق قرار می‌گرفت اما این نوع بررسی به مفهوم آن است که شهرداری تهران تمایلی به رسیدگی از سوی شورای شهر ندارد.

نژادبهرام با بیان اینکه شهرداری تهران تمایل دارد که افکار عمومی‌در اثر این نوع ارایه لایحه عوارض دچار نگرانی و ناراحتی شده و هزینه آن را نمایندگان شورا بپردازند، تاکید کرد: ضرورت دارد شهرداری تهران اقدام لازم را به انجام برساند و رویه‌های موجود را اصلاح کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments