۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷

شهادت مدافع امنیت در درگیری با قاچاقچیان موادمخدر

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شهادت استوار یکم "امین سعیدی" در عملیات دستگیری قاچاقچیان موادمخدر در "احمدآباد مستوفی" شهرستان اسلامشهر خبر داد.

 

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت (طبنا)

سردار”کیوان ظهیری”در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه شب گذشته، برابر اخبار و اطلاعات به دست آمده در خصوص فروش و توزیع موادمخدر توسط یکی از قاچاقچیان و افراد شرور منطقه “احمدآباد مستوفی”، ماموران کلانتری از جمله استوار یکم”امین سعیدی” به همراه چند تن از همکارانش، برای بررسی موضوع به محل فعالیت قاچاقچیان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: در بررسی اولیه ماموران انتظامی مشخص شد، افرادی در محوطه ای که آلونکی در آن تعبیه شده بود در حال توزیع و مصرف موادمخدر هستند که به محض نزدیک شدن ماموران کلانتری، یکی از قاچاقچیان موادمخدر که از افراد سابقه دار و شرور منطقه نیز محسوب می شده و قبلا چندین بار توسط پلیس دستگیر شده با یک قبضه سلاح کمری به سمت استوار یکم امین سعیدی شلیک کرده که وی از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.

به گفته این مقام ارشد انتظامی، علی رغم انتقال سریع این همکار انتظامی به درمانگاهی در “احمدآباد مستوفی”، تلاش کادر درمان برای احیاء‌ استوار یکم “امین سعیدی” موثر واقع نشده و وی به درجه رفیع شهادت نائل شده و به خیل شهدای مبارزه با سوداگران مرگ پیوست.

سردار ظهیری تصریح کرد: در جریان این درگیری چندین تیر به سمت این قاچاقچی موادمخدرو فرد شرور و همدستانش شلیک شد لیکن متهمان با استفاده از تاریکی شب متواری شدند که بلافاصله شب گذشته تیمی از ماموران، دستگیری این فرد شرور و همدستانش را در دستور کار قرار دادند.

گفتنی است؛مراسم تشییع پیکر پاک این شهید گرانقدر، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments