۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲

شهاب عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال شد

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با اکثریت آرا شهاب الدین عزیزی خادم را به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال شهاب الدین عزیزی خادم را با اکثریت ارا (۴۹ رای)به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب کرد.

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال امروز با حضور ۴ نامزد مصطفی اجورلو، شهاب الدین عزیزی خادم، علی کریمی و کیومرث هاشمی آغاز شد که در دور اول انتخابات هیچ نامزدی حداکثر ارا را به دست نیاورد و انتخابات به دور دوم کشیده شد.

شهاب الدین عزیزی خادم در سخنانی در مجمع اظهار داشت: شما اعضای مجمع فدراسیون چکیده فوتبال کشور هستید و تصمیم ساز و تصمیم گیر هستید و نگاهی حرفه ای به فوتبال دارید. دغدغه های فوتبال را می دانید.

وی افزود: انشاللله برای هیات های فوتبال و باشگاه های مختلف در همه رده ها و بانوان بتوانیم برنامه خوبی ارایه بدهیم و نگاه جدیدی را ارایه بدهیم. از تمامی عزیزان تشکر می کنم. از اقای بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال، جناب نبی و اعضای هیات رئیسه و کمیته ملی المپیک، مجلس شورای اسلامی تشکر می کنم. انشالله بتوانیم فوتبال را با تعامل با همه نهادها توسعه بدهیم .

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: هم مشورت می گیرم و هم تعامل سازنده خواهم داشت. خدا را شاکرم و صندلی که خدا به ادم می دهد ارجح است. از اصحاب رسانه وزارت ورزش و مجلس شورای اسلامی تشکر می کنم. امروز اگاهانه خالصانه در یک فضای رقابتی قرار گرفتیم و در کنار همه دوستان در راستای برنامه حرکت خواهم کرد. از اعتماد اعضای مجمع تشکر می کنم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x