۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

شناسایی ۹۰ بیمار جدید مبتلا کرونا در اصفهان / ۶۵ بیمار بستری شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 90 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت در اصفهان،آرش نجیمی بیان داشت: در شبانه روز گذشته ۴۴۵ نفر مشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست ۹۰  نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی گفت: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده ۶۵ نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد ۳۶ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان گفت: در حال حاضر ۵۸۴ مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۱۷۸ بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد ۱۱ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست ۶ نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x