۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

شناسایی ۳۴ بیمار کرونایی جدید در منطقه کاشان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی 34 بیمار کرونایی جدید طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت در اصفهان،سید علیرضا مروجی با اشاره به شناسایی ۳۴ بیمار کرونایی جدید بیان داشت: در شبانه روز گذشته ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان با علائم بالینی بستری شدند که از این تعداد ۸ نفر اهل کاشان بوده اند.

 وی با اشاره به  بستری شدن ۱۳ بیمار جدید کرونایی اضافه کرد: ۱۱ بیمار در بیمارستان‌های شهر کاشان و دو بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه در شبانه روز اخیر ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، گفت: ۸ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و ۵ نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

این مقام مسئول اضافه کرد: حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۰ سال و حداقل سن بستری ۳۲ سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر درمجموع ۱۲۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۱۱۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۱ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

وی گفت: ۴۸ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و ۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

مروجی توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته دو بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده‌اند که این بیماران یک مرد ۸۴ ساله و یک زن ۵۲ ساله بوده‌اند.

این مقام مسئول بیان داشت: تاکنون ۱۱۲ هزار و ۴۰۱ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و ۸۶۴ بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments