۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد؛

شناسایی ۲۱۸ ابتلای به ویروس کرونا اصفهان / فوت ۱۵ بیمار

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ثبت 218 ابتلای جدید به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت در اصفهان،آرش نجیمی بیان داشت: در شبانه روز گذشته یک هزار و ۲۸۰ بیمار مشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست کرونا در اصفهان به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست ۲۱۸ نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی گفت: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده ۸۱ نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد ۱۱۴ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان اظهار کرد: در حال حاضر ۶۸۷ مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۲۰۷ بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد ۱۵ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست ۱۱ نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x