۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

شناسایی ۱۱۵ ابتلای جدید به کرونا در اصفهان / ۷۷ بیمار بستری شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی115 ابتلای جدید به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در اصفهان خبر داد.

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری سلامت در اصفهان،آرش نجیمی گفت: در شبانه روز گذشته ۵۳۶ بیمار مشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست کرونا در اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست ۱۱۵ نفر مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی بیان کرد: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده ۷۷ نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

این مقام مسئول افزود: همچنین در این بازه زمانی تعداد ۵۷ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد ۱۸ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست ۱۰ نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان گفت: در حال حاضر ۸۱۶ مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۲۴۲ بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x