۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

شرط تعزیرات برای مقابله با افزایش نرخ بلیط هواپیما

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: قیمت بلیط هواپیما باید به صورت مشخص و واضح نمایش داده و اعلام شود و در این صورت است که سازمان تعزیرات می‌تواند با متخلفان و سودجویان برخورد کند.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، یاسر رایگانی در مورد گرانی بلیط هواپیما گفت: متاسفانه شاهد افزایش قیمت بلیط هواپیما در سایتهای فروش هستیم و این افزایش گاهی در حدفاصله یک ساعت نیز رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: اما باید پرسید که این افزایش قیمت به چه دلیلی انجام می‌شود و منطق این ماجرا چیست؟

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: به نظر می‌رسد راهکاری که از طریق آن می‌توان جلوی افزایش نرخ قیمتها آن هم بصورت غیرمنطقی را گرفت این است که قیمت بلیط هواپیما به تمام مقصدها باید مشخص باشد.

رایگانی گفت: چنانچه سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان در زمینه نرخ بلیط هواپیما نظارت بیشتری کند و همچنین قیمتها به صورت مشخص و واضح نمایش داده و اعلام شوند، در این صورت سازمان تعزیرات با قدرت بیشتری می‌تواند با متخلفان و سودجویان برخورد کند.

وی با اشاره به آمار بالای شکایات مردمی‌در حوزه افزایش قیمت بلیط هواپیما گفت: یکی از موارد شکایت این است که گاها می‌بینیم نرخ اعلامی‌بلیط با نرخ پرداختی آن توسط خریدار تفاوت زیادی دارد.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: مردم توقع دارند که در بحث فروش بلیط هواپیما نظارت‌ها بیشتر شود و ما نیز خواهان نظارت سازمان هواپیمایی بر شرکتهایی هواپیمایی و آنلاین فروش بلیط هستیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x