۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
هشدار مدير عامل سازمان بهشت زهرا (س) به شهروندان؛

شرایط کرونا شکننده است، فریب آمار را نخورید!

سعید خال مديرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با تاكيد بر سخنان وزير بهداشت و توصیه های دکتر زالی رئیس ستاد كرونای تهران گفت: شرایط آمار فوت کرونا در تهران دقيقاً شبيه ارديبهشت ماه است و در صورت كوچكترين غفلت و بی توجهی به توصیه ها و دستورالعمل های بهداشتی به شرايط سخت و بحراني آبانماه ٩٩ باز خواهیم گشت.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت و به نقل از سازمان بهشت زهرا، سعید خال گفت: بخشی از رعایت پروتکل ها به شهروندان عزیزمان باز میگردد و بخشی نیز به نهادها و مسئولان ذیربط و جلوگیری از آزادسازیهای بی رویه باز میگردد.

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با تاکید بر ادامه روند رعایت پروتکل ها و محدویت ها تصریح کرد: در صورت کوچترین غفلت از طرف مردم خدای ناکرده به شرایط سخت و غیر قابل تصور آبان ماه باز خواهیم گشت ، لذا بایستی رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان در دستور کار قرار گیرد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) شرایط و اوضاع فعلی را شکننده خواند و گفت : نباید از یک سوراخ دوبار گزیده شویم و بر تمامی مسئولان و دست اندرکاران و نهادهای مختلف است که تا شرایط اطمینان بخش ، رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی گرفته و محدودیت ها را رعایت کنند.

وی افزود: توصیه ما به شهروندان همچنان رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک و رعایت توصیه های ستاد ملی کرونا است و تاکید می کنیم که نباید با شنیدن آمارهای کاهشی که می تواند موقتی باشد دچار بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل ها شویم و جدی بودن خطر را فراموش کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x