۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
با آغاز فصل جدید و تغییرات ویژه؛

شبکه سلامت و نگاهی به موج دوم خیزش کرونا در کشور

موضوع این هفته «کشیک سلامت» با نگاهی به موج دوم خیزش کرونا در کشور به بررسی همه جانبه این رویداد و راهکارهای کنترل و مقابله با آن می‌پردازد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی برنامه کشیک سلامت؛ علی‌رغم اعلام جزییات خبر سری جدید برنامه در روزهای گذشته با اعمال تغییرات ویژه و بازنگری‌ها، مجله تصویری «کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی از جمعه این هفته ۲۷ تیر ماه از ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ به صورت زنده روی آنتن شبکه سلامت است تا باید و نبایدهای نظام سلامت را زیر ذره‌بین ببرد.

موضوع این هفته «کشیک سلامت» با نگاهی به موج دوم خیزش کرونا در کشور به بررسی همه جانبه این رویداد و راهکارهای کنترل و مقابله با آن می‌پردازد.

فصل نخست «کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی از ۲۱ اسفند ۹۸ تا ۲۱ فروردین ۹۹ در اوج شیوع ویروس کرونا هرشب از شبکه سلامت سیما پخش شد و در ادامه سه شب در هفته یعنی یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه شب‌ها به کار خود ادامه داد. هم‌اکنون فصل جدید «کشیک سلامت» هر هفته جمعه‌ها ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ از شبکه سلامت پخش می‌شود.

محوریت این برنامه گفت‌وگوهای چالشی حول موضوعات مختلف حوزه سلامت با حضور کارشناسان خبره کشور بود و در این نوبت شاهد مجله تصویری پزشکی و مطالبه‌محور خواهیم بود که به نوعی صدای مردم در رسانه ملی و در حوزه سلامت محسوب می‌شود به طوری که این برنامه را به یک پایگاه برای بررسی مطالبات مردمی در همه حوزه‌های سلامت بدل کند.

«کشیک سلامت» با هدف پیگیری خواسته‌ها و مطالبات مردم از نظام سلامت و مسئولان این حوزه شامل بخش‌های مختلفی از جمله گزارش‌های روز، بررسی آخرین اخبار و اطلاعات، گفت‌وگو و … خواهد بود.

«کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی کاری از گروه سلامت اجتماعی شبکه سلامت هر هفته جمعه ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ روی آنتن می‌رود.

مخاطبان «کشیک سلامت» می‌توانند از طریق صفحه رسمی برنامه در اینستاگرام به آدرس keshikesalamat@ مطالبات، عکس‌ها، ویدیوها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با سازندگان این برنامه در میان بگذارند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x