۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴

شاون مجری فاکس نیوز سخنان دروغین ترامپ را تصحیح کرد!

اریک شاون مجری فاکس نیوز، روز یکشنبه اطلاعات غلط انتخاباتی را که دونالد ترامپ، ساعاتی قبل در همان شبکه به اشتراک گذاشته بود، از بین برد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، اریک شاون مجری فاکس نیوز، روز یکشنبه اطلاعات غلط انتخاباتی را که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ساعاتی قبل در همان شبکه به اشتراک گذاشته بود، از بین برد.

ترامپ در اولین مصاحبه تلویزیونی خود پس از انتخابات با ماریا بارتیرومو، متحد فداکار خود در فاکس نیوز، جریان ادعاهای بی‌اساس در مورد انتخابات تقلبی را ذکر کرد، وی این ادعاها را تشویق کرد و به آن‌ها اجازه داد تا حد زیادی بدون چالش بمانند.

اما مجری برنامه آخر هفته فاکس، شاون در ستاد خبری آمریکا اظهار داشت که ستاد انتخاباتی ترامپ نتوانسته است هیچ یک از اتهامات خود را در دادگاه ثابت کند.

وی به بینندگان گفت: در واقع، دولت شما، مقامات انتخاباتی، کارشناسان و دیگران که بسیاری از آن‌ها جمهوری خواه هستند، از جمله مقامات منصوب ترامپ می‌گویند ادعاهای رئیس جمهور نادرست و بی‌اساس است.

وی از هانس نیکولز گزارشگر سیاسی Axios برای کمک به خنثی کردن بسیاری از ادعاهای ترامپ دعوت کرد، از جمله اینکه آراots شمارش شده پس از آرای اولیه در شب انتخابات به نوعی جعلی بود.

شاون: بایدن با رویه‌ای قانونی ترامپ را شکست داد…

بایدن در چندین ایالت میدان نبرد که ترامپ در ابتدا در شب انتخابات رهبری می‌کرد، به دلیل شمارش آرا غایب و نامه پستی در روزهای بعد، یک رویه استاندارد و قانونی، از ترامپ پیشی گرفت.

اریک شاون و ترامپ

ترامپ همچنین اظهار داشت که رئیس جمهور منتخب جو بایدن نمی‌توانست رای بیشتری از باراک اوباما رئیس جمهور سابق کسب کند.

شاون گفت: به نظر می‌رسد ما رئیس جمهوری داریم که نمی‌تواند مغز و ذهن خود را با واقعیت هماهنگ کند، نمی‌تواند این واقعیت را پردازش کند که شخصی که به نظر او از او پایین‌تر است در انتخابات پیروز شود.

متحدان ترامپ در فاکس نیوز، از جمله بارتیرومو و میزبان افکار وقت، به او کمک کردند ادعاهای دروغین تقلب در انتخابات را تقویت کند.

 

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x